Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/5/579964816/579964816_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Zapustené bodové svietidlo

  Dômyselné spojenie svetla a tvaru

  Najnovšie svietidlo LED od spoločnosti Philips – ultratenký disk jasného svetla. Stačí zatlačiť na vnútorný kruh, zaznie kliknutie a vysunie sa disk, ktorý môžete jednoducho nasmerovať. Keď je svietidlo spustené na závesnom upevnení, zdá sa, akoby sa jeho svetlo z diód LED zázračne vznášalo vo vzduchu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SMARTSPOT Zapustené bodové svietidlo

Yed, hliník, LED 579964816 Nájsť podobné výrobky

Dômyselné spojenie svetla a tvaru

 • Antireflexný LED disk

  Antireflexný LED disk

  Philips SmartSpot obsahuje najmodernejšiu technológiu – vysokosvietivé diódy High PowerLED, ktoré poskytujú vysoký svetelný výkon a zároveň dlhú životnosť a energetickú úspornosť diód LED. Navyše využíva aj najnovšiu inováciu v LED osvetlení: plochý, antireflexný LED disk. Ide o úchvatné zoskupenie šiestich vysokosvietivých diód LED pripevnených na nádhernom ultratenkom disku.

 • Možnosť stmievania

  Možnosť stmievania

  Nastaviteľná intenzita svetla pomocou vypínača so stmievačom. Tieto vlastnosti robia zo svietidiel Philips SmartSpot ideálny spôsob na zvýraznenie prvkov vybavenia alebo vytvorenie atmosféry pre ľubovoľnú príležitosť, napríklad útulného posedenia pri jedle pre dvoch alebo odpočinku s rodinou a priateľmi vo vašej obývačke, ako aj praktické osvetlenie na chodbách.

 • Extrémne dlhá životnosť

  Extrémne dlhá životnosť

  Výnimočne dlhá životnosť so spoľahlivým výkonom. Základom svietidiel Philips SmartSpot sú vysokosvietivé žiarivky LED, ktoré vydržia až 20 000 hodín, pričom poskytujú ten najlepší svetelný výkon.

 • Fantastická flexibilita

  Fantastická flexibilita

  Philips SmartSpot je špičkový zdroj svetla, vďaka ktorému získate úplnú kontrolu nad osvetlením vašej domácnosti. Mnohé diely je možné voľne otáčať, takže môžete svetlo nasmerovať presne tam, kde je to najviac potrebné.

 • Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Vysokokvalitné materiály a špičková životnosť

  Svietidlá Philips SmartSpot sú vyrobené zo špičkových materiálov, ako napríklad z lisovaného hliníka.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Každé svietidlo Philips SmartSpot šetrí energiu, čím vám pomáha ušetriť peniaze na účtoch za elektrinu a zároveň tým prispievate k ochrane životného prostredia.

 • Efekt teplého bieleho svetla

  Efekt teplého bieleho svetla

  Philips SmartSpot LED využíva najnovšiu osvetľovaciu technológiu LED s najmodernejšími vysokosvietivými diódami LED s teplou bielou farbou a vytvára lúč svetla farebnej teploty 2700 Kelvinov.

 • Vysoký svetelný výkon

  Vysoko kvalitné svetlo so silným svetelným výkonom. Svetlo svieti pod uhlom vyžarovania 40 ° – ideálnym uhlom pre bodové osvetlenie.

 • Tenký a diskrétny dizajn

  Tieto moderné svietidlá zapusteného typu sú štíhle a diskrétne, a preto dokonale zapadnú do vašich stropov bez vyčnievajúcich okrajov alebo nevkusných tvarov, ktoré by narušovali výzdobu miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať