Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus9809_12/65pus9809_12_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Ultra tenký 4K UHD TV so systémom Android™

  Ultra tenký 4K UHD LED TV so systémom Android

  Prestrite červený koberec: séria Philips 9800 so systémom Android dodáva najlepší obraz s rozlíšením Ultra HD s bezkonkurenčným kontrastom. Bezdrôtový subwoofer a 4-stranová funkcia Ambilight maximalizujú zážitok ako v kine, pukance nie sú súčasťou balenia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9800 series Ultra tenký 4K UHD TV so systémom Android™

164 cm (65"), LED televízor s rozlíšením 4K Ultra HD, Šesťjadrový procesor, Dvojitý tuner DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS9809/12 Nájsť podobné výrobky

Ultra tenký 4K UHD LED TV so systémom Android

so 4-strannou funkciou Ambilight

 • 4-stranná funkcia Ambilight: predstavte si televízor v žiare svetla

  4-stranná funkcia Ambilight: predstavte si televízor v žiare svetla

  Vytvorili ste si dom, ktorý je viac ako len domom – je to váš domov. Tak prečo si nevybrať televízor, ktorý teplo domova ešte umocní? Naša doposiaľ najúžasnejšia verzia technológie Ambilight vytvára výnimočne širokú svetelnú žiaru zo všetkých štyroch strán televízora na okolitú stenu. Vaša obrazovka bude pôsobiť omnoho širšie, váš divácky zážitok bude intenzívnejší a samotný televízor akoby sa vznášal priamo vo vzduchu. Farby, žiarivé svetlo a vzrušenie siahajú až za hranice obrazovky priamo do vašej obývačky a prinášajú vám pútavý, intenzívny a hlboký divácky zážitok.

 • 4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  4K Ultra HD: rozlíšenie, aké ste ešte nikdy nevideli

  Pozrite si televízor, aký ste ešte nevideli – so štvornásobne vyšším rozlíšením ako ponúkajú televízory s rozlíšením Full HD. Vďaka 3840 x 2160 pixelom získate dokonale realistický obraz, ktorý vám otvorí okno do nového sveta.

 • Mnohokrát ocenená technológia Micro Dimming Premium pre vynikajúci kontrast

  Mnohokrát ocenená technológia Micro Dimming Premium pre vynikajúci kontrast

  Mnohokrát ocenený kontrast pri akomkoľvek svetle. Technológia Micro Dimming Premium od spoločnosti Philips zabezpečuje hlbšie čierne a jasnejšie biele farby vďaka dômyselnému algoritmu, ktorý analyzuje zóny obrazu jednu po druhej a na základe toho prispôsobuje LED podsvietenie. Výsledkom je neuveriteľný kontrast, ostrosť a ohromujúca kvalita obrazu – vo dne či v noci.

 • Bezdrôtový subwoofer: zažite dokonalý zvukový zážitok

  Bezdrôtový subwoofer: zažite dokonalý zvukový zážitok

  Pocíťte silu zvuku. Súčasťou tohto televízora je aj bezdrôtový subwoofer Ultra Bass, ktorý prehĺbi váš divácky zážitok. 50 W výkon prinesie skutočne dynamický zvuk, ktorý ihneď premení atmosféru vo vašej miestnosti. Je bezdrôtový a dostatočne štíhly na to, aby ste ho mohli umiestniť pod pohovku alebo k stene a vytvoriť tak skutočne očarujúci zvukový zážitok kdekoľvek vo vašej domácnosti.

 • Obchod Google Play™ – celý svet na dosah ruky

  Obchod Google Play™ – celý svet na dosah ruky

  Cíťte sa ako dieťa v obchode so sladkosťami. Užívajte si skvelý výber aplikácií, hier a všetkých „dobrôt“ dostupných v obchode Google Play™, ako napríklad prehliadač Chrome™, aplikácie YouTube™, Google Movies, Google Music, aplikácie sociálnych sietí a mnoho ďalších… to všetko na vašom televízore so systémom Android.

 • Dvojitý tuner vám umožní pozerať alebo nahrávať viac ako jeden program

  Dvojitý tuner vám umožní pozerať alebo nahrávať viac ako jeden program

  Už sa viac nehádajte o tom, na čo sa budete pozerať. S dvojitým tunerom môžete na svojom televízore naraz pozerať svoj obľúbený seriál aj futbalový zápas. Naša funkcia dvojitého nahrávania vám umožní sledovať jeden program a nahrávať druhý, takže vždy budete mať niečo skvelé na sledovanie neskôr.

 • Precízne detaily: televízor, ktorý vyzerá rovnako dobre, ako aj funguje

  Vaša domácnosť prezentuje váš štýl. Preto naši dizajnéri zvolili decentné a sofistikované farby a povrchové úpravy skombinované s autentickými, kvalitnými materiálmi. Výsledkom je dizajn televízora, ktorý dokonale zapadne do vášho interiéru.

 • Technológia Perfect Pixel Ultra HD – objavte obraz v úžasnej kvalite

  Pokračujeme v našej tradícii cenami ovenčenej kvality obrazu a prinášame vám úplne novú úroveň vysokého rozlíšenia. Algoritmy na spracovanie obrazu technológie PerfectPixel Ultra HD prevedú na vašej obrazovke každý vstupný obrazový signál do ultra vysokého rozlíšenia 4K Ultra HD. A výsledok? Či už sledujete video online alebo obsah natívne vytvorený v ultra vysokom rozlíšení UHD, vždy si vychutnáte dokonalú ostrosť, pohyb, čistotu, farbu a kontrast od spoločnosti Philips.

 • 1200 Hz PMR Ultra HD pre dokonale plynulý pohyb obrazu

  Nič neprekoná adrenalín, ktorý prinášajú hry, rýchle tempo športových prenosov alebo akčných filmov na televízore s rozlíšením Ultra HD. Práve preto je tento televízor Philips vybavený technológiou 1200 Hz Perfect Motion Rate Ultra, s ktorou si môžete vychutnať dokonale plynulý obraz. A ak vám od vzrušenia poskočí srdce, obraz skákať určite nebude.

 • Ukazujte, píšte, rozprávajte alebo používajte gestá – v skutku inteligentná interakcia

  Komunikácia s vaším televízorom nebola nikdy jednoduchšia a zábavnejšia. Naše dokonale intuitívne diaľkové ovládanie obsahuje všetky praktické funkcie, ako napríklad tlačidlá rýchlych skratiek, funkciu ukázania a kliknutia ako pri ovládaní myšou, ako aj klávesnicu na obrátenej strane… a ponúka ešte viac. Chcete stíšiť zvuk? Urobte jednoduchý pohyb rukou (diaľkové ovládanie nie je potrebné!) a zabudovaná kamera zachytí vaše gesto a primerane upraví hlasitosť. Nechce sa vám použiť klávesnicu? Rozprávajte do diaľkového ovládania a výsledky sa zobrazia na obrazovke televízora! Vskutku inteligentnejšie riešenie pre vás.

 • Od aplikácií až po službu Cloud TV: viac online obsahu než kedykoľvek predtým

  Predstavte si čoraz širší výber Smart aplikácií vo vašom televízore, od služby YouTube až po hudbu, videotéky a mnoho ďalších – sami si môžete vybrať, ktoré aplikácie pridáte na svoj panel. Chcete ešte viac? Preskúmajte službu Cloud TV. Vďaka stovkám prémiových kanálov z celého sveta prináša skvelú možnosť pozrieť si vaše obľúbené relácie a objaviť, čo sa ľuďom páči hoci aj na druhom konci planéty. Vďaka prehľadávaču Cloud Explorer máte prístup k vášmu úložisku Dropbox™, z ktorého môžete zobrazovať (a zdieľať) svoje obľúbené fotografie aj videá na veľkej obrazovke.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Aplikácia Philips TV Remote a príslušné funkcie sa líšia v závislosti od modelu televízora, ako aj od modelu a operačného systému inteligentných zariadení. Podrobnosti nájdete na adrese: www.philips.com/TV.
 • Funkcia ukazovadla závisí od používanej aplikácie Smart TV.
 • Ponuka aplikácie pre Android sa líši pre každú krajinu. Podrobnosti nájdete v najbližšom obchode Google Play Store.
 • Ak máte záujem o aplikácie Smart TV, navštívte stránku www.philips.com/TV a zistite ponuku služieb vo vašej krajine
 • Nahrávanie na zariadenie USB podporujú len digitálne kanály. Nahrávanie môže byť obmedzené funkciou ochrany pred kopírovaním (CI+). Môžu platiť obmedzenia pre konkrétne krajiny a kanály.
 • Android, Google Play a ďalšie značky sú ochranné známky spoločnosti Google Inc.
 • Rodičia by mali pri sledovaní obrazu v 3D dohliadať na svoje deti a uistiť sa, že u nich nedôjde k vyššie uvedeným ťažkostiam. Sledovanie obrazu v 3D sa neodporúča deťom do 6 rokov, keďže ich zrakový systém ešte nie je úplne vyvinutý.
 • Televízor podporuje príjem signálu DVB voľne prístupného vysielania. Špecifickí operátori DVB nemusia byť podporovaní. Aktuálny zoznam nájdete v časti Najčastejšie otázky na stránke podpory výrobkov spoločnosti Philips. Niektorí operátori vyžadujú podmienený prístup a registráciu. Ďalšie informácie získate u svojho operátora.
 • Spotreba energie v kWh za rok na základe spotreby energie televízora spusteného 4 hodiny denne po dobu 365 dní. Skutočná spotreba energie bude závisieť od spôsobu využívania televízora.
 • Funkcia elektronického sprievodcu programom a zobrazenie plánovaných programov (maximálne 8 dní) závisí od konkrétnej krajiny a operátora.
 • (Philips) kompatibilné iba s konkrétnym prehrávačom značky Philips.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať