Stolová lampa

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/674218716/674218716_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Stolová lampa

  Šetrné k vašim očiam

  Nasmerujte svetlo tam, kde ho najviac potrebujete, so stolovou lampou EyeCare Pivot značky Philips. Táto lampa LED s funkciou okamžitého zapnutia vyžaruje dostatok svetla, ktoré vám pomôže sústrediť sa, a zabudovaná nabíjačka USB a postupné dotykové ovládanie intenzity svetla vám pomôžu zvýšiť produktivitu. Zobraziť všetky výhody

 • Šetrné k vašim očiam

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Eyecare Stolová lampa

PIVOT, sivá, LED 674218716 Nájsť podobné výrobky

Šetrné k vašim očiam

Pomôže vám lepšie sa sústrediť

 • Prispôsobená optika pre rovnomerné šírenie svetla

  Prispôsobená optika pre rovnomerné šírenie svetla

  Vďaka prispôsobenej optike prinášajú stolové lampy Philips EyeCare svetlo, ktoré je rozptýlené a rovnomerne šírené po celom pracovisku. Znížite tak nerovnomernosť osvetlenia a oslňovanie, ktoré bežne unavuje a namáha oči.

 • Navrhnuté pre menej odlesku a menšiu námahu zraku

  Navrhnuté pre menej odlesku a menšiu námahu zraku

  Kombinácia prispôsobenej optiky a vysokokvalitného bieleho svetla LED tejto stolovej lampy Philips EyeCare pomáha redukovať odlesky a zmenšiť tak namáhanie zraku. Svetlo je príjemné a bez kmitania a pomáha tak podporiť optimálne pohodlie očí.

 • Studené denné svetlo, ideálne na sústredenie

  Studené denné svetlo, ideálne na sústredenie

  Mnohé zistenia dokazujú, že chladné denné svetlo s teplotou farby 5500 K a až 1000 luxov pomáha pri sústredení tým, že udržuje úrovne energie a ostražitosti pomocou prirodzenej úrovne osvetlenia.

 • Dokonalé nastavenie postupným dotykovým ovládaním intenzity svetla

  Dokonalé nastavenie postupným dotykovým ovládaním intenzity svetla

  Plne nastaviteľná intenzita osvetlenia vďaka funkcii postupného dotykového ovládania zaručí, že si vždy budete môcť nastaviť úroveň osvetlenia, ktorá bude vyhovovať vašim očiam a bude dokonalým riešením pre prácu, ktorú práve vykonávate. Postupné stmievanie tiež zaručuje hladký prechod medzi rôznymi úrovňami osvetlenia, takže vaše oči sa budú môcť prispôsobiť prirodzenejšie.

 • Rozšírený dosah pre maximálne pohodlie pri čítaní

  Rozšírený dosah pre maximálne pohodlie pri čítaní

  Ergonomické a flexibilné rameno stolovej lampy Philips EyeCare je navrhnuté tak, aby vám umožnilo rozšírený dosah pre maximálne pohodlie pri čítaní. Lampu môžete jednoducho nastaviť, takže sa už nebudete musieť skláňať nad stolom, aby bolo svetlo namierené presne na váš pracovný priestor.

 • Vstavaný port USB

  Stolová lampa Philips EyeCare vám zaručí ešte väčšie pohodlie vďaka vstavaným portom USB, cez ktoré môžete pri práci dobíjať smartfóny alebo iné zariadenia.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať