Starostlivosť o matku a dieťa
Disney
Disney
Červené LED nočné svetlo so snímačom Minnie

Disney Nočné svetlo so snímačom

Minnie, červená, LED 717663116 Nájsť podobné výrobky
 • Prebuďte predstavivosť

  Disney

  Nočné svetlo so snímačom

  71766/31/16 Nájsť podobné výrobky

  Táto nočná lampa Philips a Disney Minnie Mouse má tvar najznámejšej myšky na svete. Snímač pohybu umožňuje zasvietiť vašej dcére jemné svetlo mávnutím ruky a napájanie z batérií znamená, že lampu môžete položiť kdekoľvek, kde je to potrebné. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prebuďte predstavivosť

 • Pre deti

  Pre deti

  Toto svietidlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa vytvorí prostredie, ktoré podnieti deti oddávať sa tomu, čo majú najradšej – zábavu a tvorivosť! Miesto, kde sa môže vaše dieťa učiť, hrať a spať, bude sprevádzané ich obľúbenou Disney postavou. Toto svetlo je pre vaše dieťa bezpečné.

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb izby vašich detí.

 • Teplé biele svetlo

  Teplé biele svetlo

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo prináša teplé biele svetlo pre príjemnú atmosféru.

 • Napájané batériou – 2 x AAA batérie nie sú súčasťou

  Napájané batériou – 2 x AAA batérie nie sú súčasťou

  Toto svetlo je napájané 2 AAA batériami. Vhodné sú všetky batérie tejto veľkosti. Nekombinujte rôzne typy batérií, používajte vždy rovnaký typ. Batérie nie sú súčasťou dodávky.

 • Denný a nočný snímač pohybu

  Denný a nočný snímač pohybu

  Obsahuje snímač pohybu, ktorý upokojuje vaše dieťa v noci. Keď snímač deteguje pohyb, svetlo sa automaticky rozsvieti.

 • Upokojuje dieťa počas noci

  Toto svetlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa je dokonalým nočným svetlom, vďaka ktorému sa bude vaše dieťa cítiť v bezpečí. Integrovaný denný a nočný snímač pohybu uľahčuje dieťaťu svetlo zapnúť jednoduchým pohybom alebo len prejdením popri ňom. Umiestnením vedľa postele dieťaťa bude ideálnym orientačným svetlom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať