Disney

Disney

Projektor a nočné svetlo typu 2 v 1

    Disney

    Projektor a nočné svetlo typu 2 v 1

    Prebuďte predstavivosť

    Toto nočné svetlo a projektor obrázkov Philips a Disney Princess očarí vašu dcéru kúzelnými príbehmi. Otočením 1 z filmových koliesok sa budú na strop premietať príbehy o princeznách a zároveň bude smerom nadol svietiť upokojujúce nočné svetlo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Disney Projektor a nočné svetlo typu 2 v 1

Princess, ružová, LED 717692816 Nájsť podobné výrobky

Prebuďte predstavivosť

  • Pre deti

    Pre deti

    Toto svietidlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa vytvorí prostredie, ktoré podnieti deti oddávať sa tomu, čo majú najradšej – zábavu a tvorivosť! Miesto, kde sa môže vaše dieťa učiť, hrať a spať, bude sprevádzané ich obľúbenou Disney postavou. Toto svetlo je pre vaše dieťa bezpečné.

  • Vytvára magickú atmosféru

    Vytvára magickú atmosféru

    Toto prenosné svetlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa spája nočné svetlo s magickým projektorom obrázkov. nočné svetlo zabezpečí, že sa vaše dieťa bude cítiť v bezpečí, zatiaľ čo projektor na stene alebo strope oživí obľúbené Disney postavičky vášho dieťaťa. Toto jedinečné svetlo typu 2 v 1 prenesie bežné činnosti pred spaním a rozprávanie príbehov na vyššiu úroveň. Vďaka dvojsmernému spínaču integrovanému na svietidle môžete ľahko prepínať medzi nočným svetlom a magickým projektorom obrázkov.

  • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

    Vysoko kvalitné osvetlenie LED

    Technológia LED integrovaná v tomto svietidle je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb izby vašich detí.

  • Teplé biele svetlo

    Teplé biele svetlo

    Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo prináša teplé biele svetlo pre príjemnú atmosféru.

  • Napájané batériou – 3 x AA batérie nie sú súčasťou balenia

    Napájané batériou – 3 x AA batérie nie sú súčasťou balenia

    Toto svetlo je napájané 3 AA batériami. Vhodné sú všetky batérie tejto veľkosti. Nekombinujte rôzne typy batérií, používajte vždy rovnaký typ. Batérie nie sú súčasťou dodávky.

  • Extra kolieska s obrázkami súčasťou balenia

    Extra kolieska s obrázkami súčasťou balenia

    Toto svietidlo Philips a Disney sa dodáva s 3 kolieskami, na každom sa nachádza 8 rôznych obrázkov na stimuláciu detskej predstavivosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať