Disney

  Disney

  Nočné svetlo so snímačom

  Prebuďte predstavivosť

  Toto nočné svetlo Philips a Disney Monsters University pomáha počas noci upokojiť dieťa zábavným obrázkom obľúbených hrdinov. Snímač pohybu zapne jemné svetlo pri každom pohybe. Je napájané batériou a môžete ho umiestniť kdekoľvek, kde je potrebné. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Disney Nočné svetlo so snímačom

Monsters, viacfarebné, LED 717715516 Nájsť podobné výrobky

Prebuďte predstavivosť

 • Pre deti

  Pre deti

  Toto svietidlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa vytvorí prostredie, ktoré podnieti deti oddávať sa tomu, čo majú najradšej – zábavu a tvorivosť! Miesto, kde sa môže vaše dieťa učiť, hrať a spať, bude sprevádzané ich obľúbenou Disney postavou. Toto svetlo je pre vaše dieťa bezpečné.

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb izby vašich detí.

 • Teplé biele svetlo

  Teplé biele svetlo

  Farba svetla môže mať rôznu teplotu, ktorá sa určuje v Kelvinoch (K). Svietidlá s nízkou hodnotou Kelvinov produkujú teplé, príjemné svetlo, tie s vysokou hodnotou produkujú chladné, energickejšie svetlo. Toto svietidlo prináša teplé biele svetlo pre príjemnú atmosféru.

 • Napájané batériou – 2 x AAA batérie nie sú súčasťou

  Napájané batériou – 2 x AAA batérie nie sú súčasťou

  Toto svetlo je napájané 2 AAA batériami. Vhodné sú všetky batérie tejto veľkosti. Nekombinujte rôzne typy batérií, používajte vždy rovnaký typ. Batérie nie sú súčasťou dodávky.

 • Denný a nočný snímač pohybu

  Denný a nočný snímač pohybu

  Obsahuje snímač pohybu, ktorý upokojuje vaše dieťa v noci. Keď snímač deteguje pohyb, svetlo sa automaticky rozsvieti.

 • Upokojuje dieťa počas noci

  Toto svetlo Philips a Disney do detskej izby vášho dieťaťa je dokonalým nočným svetlom, vďaka ktorému sa bude vaše dieťa cítiť v bezpečí. Integrovaný denný a nočný snímač pohybu uľahčuje dieťaťu svetlo zapnúť jednoduchým pohybom alebo len prejdením popri ňom. Umiestnením vedľa postele dieťaťa bude ideálnym orientačným svetlom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať