Stolová lampa

  Stolová lampa

  Svetlo všade tam, kde ho potrebujete

  Získajte svetlo tam, kde ho potrebujete, a vtedy, keď ho potrebujete. Prenosné stolové svietidlo značky Philips je napájané batériami a vyznačuje sa nízkou hmotnosťou, vďaka čomu ho môžete jednoducho presunúť na ktorékoľvek miesto vo vašom domove. Diódy LED s teplým bielym svetlom sú energeticky efektívne a majú dlhú životnosť. Svietidlo je vybavené aj funkciou automatického vypnutia. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Svetlo všade tam, kde ho potrebujete

Praktické prenosné svetlo pre váš domov

 • Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Vysoko kvalitné osvetlenie LED

  Technológia LED integrovaná v tomto svietidle Philips je jedinečne vyvinutým riešením spoločnosti Philips. Svietidlo má funkciu okamžitého rozsvietenia a zaručuje optimálny svetelný výkon a zvýraznenie živých farieb vášho domova.

 • Vypínač na výrobku

  Vypínač na výrobku

  Svetlo môžete jednoducho zapínať a vypínať pomocou nenápadne integrovaného vypínača priamo na svietidle.

 • Ľahké a prenosné pre maximálnu flexibilitu.

  Toto ľahké a prenosné svietidlo napájané batériami možno použiť kdekoľvek vo vašej domácnosti. Vneste svetlo na ťažko dostupné miesta ako sú tmavé kúty, schodištia či spojovacie chodby alebo ho použite na bežné svietenie namiesto stropného osvetlenia. Vďaka štýlovému dizajnu sa zapadne do akéhokoľvek interiéru, a preto sa výborne hodí aj ako nočná lampa či lampa na čítanie.

 • Maximálna flexibilita bez toho, aby ste potrebovali sieťové zástrčky alebo káble

  Vďaka napájaniu batériami sa vám domácnosťou nebudú ťahať žiadne káble, ktoré by ju špatili alebo o ktoré by ste sa mohli potknúť. A keďže nepotrebujete žiadne káble, môžete lampu postaviť kamkoľvek kde práve potrebujete svetlo. Jednoducho pohodlné a okamžité použitie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať