PhotoFrame

  Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

  Koľko digitálnych obrázkov sa skrýva na vašom PC? Prezerajte, zdieľajte a znova prežite svoje spomienky s digitálnym fotografickým displejom Philips, ktorý predstavuje najjednoduchší spôsob na zobrazovanie digitálnych fotografií v tlačovej kvalite - bez PC. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

 • Čítajte fotografie z fotoaparátov alebo si ich stiahnite z vášho počítača

  Čítajte fotografie z fotoaparátov alebo si ich stiahnite z vášho počítača

  Konektor USB vstavaný do zariadenia pre jednoduché a rýchle čítanie alebo preberanie fotografií z väčšiny fotoaparátov alebo počítačov. Navštívte webovú lokalitu spoločnosti Philips a skontrolujte kompatibilitu vášho fotoaparátu s Digitálnym fotografickým displejom Philips.

 • Vysoká hustota pixelov pre ostré a detailné zobrazovanie fotografií

  Najlepšia obrazovka s vysokou hustotou pixelov zobrazí o 88 percent viac pixelov na štvorcový palec, dokonca v porovnaní s prvotriednym 17-palcovým LCD monitorom -- predvedie vaše milované fotografie v „reálnych“, bohatých detailoch a sýtych farbách ako výtlačky vo vysokej kvalite.

 • Plne farebný displej na zobrazovanie fotografií v takmer fotografickej kvalite

  Plne farebný displej dokáže zobraziť vaše vzácne fotografie v takmer fotografickej kvalite.

 • Nastaviteľný jas na prispôsobenie zobrazenia svetelným podmienkam okolia

  Nastaviteľný jas displeja zabezpečuje lepší zážitok zo sledovania, lebo vám dáva schopnosť prispôsobiť jas displeja svetelným podmienkam okolia bez ohľadu na to, či si prezeráte svoje vzácne fotografie pri dennom svetle alebo večer.

 • Prezerajte fotografie priamo z pamäťových kariet - netreba žiadny počítač

  Zariadenie má vstavané dve čítačky pamäťových kariet na jednoduché pozeranie a zdieľanie fotografií uložených na pamäťových kartách. Jeden priečinok pre pamäťové karty je určený pre karty Compact Flash I (CF) zatiaľ, čo druhý je vhodný pre karty Memory Stick (MS), SD Card a Multi Media Cards (MMC).

 • Vytvorte prezentácie pre všetky uložené fotografie

  Prezentácia je kolekcia obrázkov usporiadaných podľa poradia na prezentovanie nejakému publiku. Stlačením tlačidla a výberom funkcie prezentácie sa automaticky stránka po stránke zobrazia všetky fotografie uložené vo vašom digitálnom fotografickom rámiku.

 • Prehranie prezentácie, jednej fotografie, miniatúry alebo zobrazenie hodín

  Flexibilné režimy zobrazovania vám dávajú slobodu zobraziť fotografie po jednom obrázku, v režime miniatúr pre rýchle a jednoduché vyhľadávanie alebo vytvoriť prezentáciu slideshow vašich najcennejších fotografií.

 • Inteligentné uloženie Vám umožní uložiť viac fotografií

  Inteligentné uloženie fotografií funguje pomocou inteligentného softvéru, ktorý minimalizuje vyžadovaný úložný priestor bez kompromisu v kvalite zobrazovania fotografií.

 • Automaticky zapne a vypne displej každý deň v nastavenom čase

  Vstavané hodiny zapnú alebo vypnú váš digitálny fotografický displej PhotoFrame™ v nastavených časoch.

 • Jednoduchá a intuitívna obsluha - nie je potrebné nič programovať

  Intuitívna obsluha tlačidlami znamená bezproblémovú obsluhu ovládanú stlačením tlačidla - nie je potrebné nič programovať.

 • Vaša voľba zobrazenia na šírku alebo na výšku

  Zobrazenie na šírku alebo na výšku, zabezpečené prostredníctvom ľahko nastaviteľného stojana, znamená, že všetky vaše vzácne fotografie budú vyzerať skvele, bez ohľadu na orientáciu.

 • Funguje na napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo s nabíjateľnou batériou

  Napájanie striedavým prúdom alebo vstavanou batériou vám umožňuje zvoliť si, či budete digitálny fotografický rámik používať na štandardnom napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo so vstavanou nabíjateľnou batériou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať