Reflector Reflektorová úsporná žiarivka

18 W (120 W), Pätica E27, Teplá biela 8710163216713 Nájsť podobné výrobky
 • Úsporná technológia ukrytá v smerovej žiarivke

  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8710163216713/8710163216713_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  Reflector

  Reflektorová úsporná žiarivka

  8710163216713 Nájsť podobné výrobky

  Táto úsporná žiarivka Philips je skvelým riešením na zníženie vášho účtu za energiu. Vďaka svojej predĺženej životnosti predstavuje táto bodová žiarivka s nízkou spotrebou dokonalú trvácnu náhradu za halogénové či tradičné osvetlenie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Úsporná technológia ukrytá v smerovej žiarivke

Vysoká kvalita svetla

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 8 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 8 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 8-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie

Eco Passport – Vår specifikationsöversikt för miljövänliga produkter

Philips bryr sig mycket om miljön och samhället, och vi engagerar oss i miljömässig produktdesign.

 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať