Downlighter

Úsporná bodová žiarivka

  Downlighter

  Úsporná bodová žiarivka

  Úspora energie vo forme bodových svietidiel

  Zabudované stropné svietidlá Philips vám poskytnú optimálne riešenie na zníženie poplatkov za energiu. Žiarivky Philips s dlhou životnosťou v našich smerových svietidlách vám prinesú rozdiel v šetrení energie, ktorý skutočne pocítite. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Downlighter Úsporná bodová žiarivka

20 W, Normálna pätica, Studené denné svetlo 871016321671310 Nájsť podobné výrobky

Úspora energie vo forme bodových svietidiel

Ušetrite peniaze so všetkými smerovými svietidlami

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Ušetrite v porovnaní so štandardnou žiarovkou až 80 % energie. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz.

 • Nahradí vašu reflektorovú žiarovku

  Urobiť zmenu je jednoduché. Vymeňte vašu reflektorovú žiarovku a užite si všetky výhody, ktoré ponúkajú moderné technológie.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať