Wireless dimming súprava

  Wireless dimming súprava

  Bezdrôtové stmievanie

  Vychutnajte si príjemné bezdrôtové stmievanie osvetlenia. E27 Wireless dimming súprava Philips Hue kombinuje inteligentné zariadenie na bezdrôtové stmievanie osvetlenia s LED žiarovkou Philips Hue White. Nie je potrebná žiadna inštalácia. Jednoducho umiestnite vypínač na požadované miesto a používajte ho ako diaľkové ovládanie. Zobraziť všetky výhody

 • Bezdrôtové stmievanie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Bezdrôtové stmievanie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtové stmievanie

funkčné hneď po vybalení

 • Jednoducho naskrutkujte žiarovku a zapnite svetlo

  Vďaka tejto súprave bez potreby inštalácie stačí len naskrutkovať LED žiarovku Hue White do bežného závitu a zapnúť svetlo. Okamžite budete môcť ovládať svetlo pomocou vypínača Hue Dimmer Switch napájaného batériami.

 • Umiestnite tam, kde potrebujete vypínač svetla

  Vypínač Hue Dimmer Switch napájaný batériami môžete použiť ako bežný nástenný vypínač. Môžete ho umiestniť tam, kde vám to najviac vyhovuje, a to pomocou skrutiek alebo samolepiacej pásky na podkladovej podložke vypínača. Je to rýchla a jednoduchá inštalácia bez káblov a akýchkoľvek ťažkostí.

 • Bezdrôtový vypínač a diaľkové ovládanie v jednom

  Vypínač je magnetický a dá sa odpojiť od podkladovej podložky. To umožňuje používať vypínač Philips Hue Dimmer Switch ako diaľkové ovládanie osvetlenia s dosahom až do 12 metrov v interiéri.

 • Ovládanie až 10 svetiel súčasne jedným vypínačom

  Po nastavení súpravy Philips Hue Wireless dimming kit môžete k stmievaciemu vypínaču jednoducho pripojiť viacero svetiel Philips Hue. Prepojte až 10 svetiel Philips Hue so stmievacím vypínačom a ovládajte ich súčasne.

 • Pripojte k systému Philips Hue a objavte nové možnosti

  Sada na bezdrôtové stmievanie patrí do rodiny produktov Philips Hue, takže sa dá bezproblémovo integrovať s inými svetlami Philips Hue. Ak v domácnosti nainštalujete Hue Bridge, sadu na bezdrôtové stmievanie Philips Hue môžete integrovať do systému prostredníctvom aplikácie Philips Hue, čím získate ešte viac zážitkov teraz aj v budúcnosti. Ovládajte osvetlenie cez smartfón alebo tablet a nastavte časovače, upozornenia, alarmy a iné možnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať