Wireless dimming súprava

  Bezdrôtové stmievanie

  Vychutnajte si príjemné bezdrôtové stmievanie osvetlenia. E27 Wireless dimming súprava Philips Hue kombinuje inteligentné zariadenie na bezdrôtové stmievanie osvetlenia s LED žiarovkou Philips Hue White. Nie je potrebná žiadna inštalácia. Jednoducho umiestnite vypínač na požadované miesto a používajte ho ako diaľkové ovládanie. Zobraziť všetky výhody

 • Bezdrôtové stmievanie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Bezdrôtové stmievanie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtové stmievanie

funkčné hneď po vybalení

 • Jednoducho naskrutkujte žiarovku a zapnite svetlo

  Jednoducho naskrutkujte žiarovku a zapnite svetlo

  Vďaka tejto súprave bez potreby inštalácie stačí len naskrutkovať LED žiarovku Hue White do bežného závitu a zapnúť svetlo. Okamžite budete môcť ovládať svetlo pomocou vypínača Hue Dimmer Switch napájaného batériami.

 • Umiestnite tam, kde potrebujete vypínač svetla

  Umiestnite tam, kde potrebujete vypínač svetla

  Vypínač Hue Dimmer Switch napájaný batériami môžete použiť ako bežný nástenný vypínač. Môžete ho umiestniť tam, kde vám to najviac vyhovuje, a to pomocou skrutiek alebo samolepiacej pásky na podkladovej podložke vypínača. Je to rýchla a jednoduchá inštalácia bez káblov a akýchkoľvek ťažkostí.

 • Bezdrôtový vypínač a diaľkové ovládanie v jednom

  Bezdrôtový vypínač a diaľkové ovládanie v jednom

  Vypínač je magnetický a dá sa odpojiť od podkladovej podložky. To umožňuje používať vypínač Philips Hue Dimmer Switch ako diaľkové ovládanie osvetlenia s dosahom až do 12 metrov v interiéri.

 • Ovládanie až 10 svetiel súčasne jedným vypínačom

  Ovládanie až 10 svetiel súčasne jedným vypínačom

  Po nastavení súpravy Philips Hue Wireless dimming kit môžete k stmievaciemu vypínaču jednoducho pripojiť viacero svetiel Philips Hue. Prepojte až 10 svetiel Philips Hue so stmievacím vypínačom a ovládajte ich súčasne.

 • Pripojte k systému Philips Hue a objavte nové možnosti

  Pripojte k systému Philips Hue a objavte nové možnosti

  Sada na bezdrôtové stmievanie patrí do rodiny produktov Philips Hue, takže sa dá bezproblémovo integrovať s inými svetlami Philips Hue. Ak v domácnosti nainštalujete Hue Bridge, sadu na bezdrôtové stmievanie Philips Hue môžete integrovať do systému prostredníctvom aplikácie Philips Hue, čím získate ešte viac zážitkov teraz aj v budúcnosti. Ovládajte osvetlenie cez smartfón alebo tablet a nastavte časovače, upozornenia, alarmy a iné možnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať