Stmievací spínač

  Stmievací spínač

  Najrýchlejší spôsob, ako stlmiť svetlá Hue

  Stmievací spínač Philips Hue predstavuje zaradenie napájaný z batérie určené na tlmenie svetla pre systém Philips Hue. Pripojte ho k premosteniu Philips Hue, nakonfigurujte ho cez aplikáciu a svoje obľúbené svetelné zátišia Philips Hue môžete ovládať bez pomoci inteligentného zariadenia.

 • Najrýchlejší spôsob, ako stlmiť svetlá Hue

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Najrýchlejší spôsob, ako stlmiť svetlá Hue

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Najrýchlejší spôsob, ako stlmiť svetlá Hue

Odkiaľkoľvek

 • Stlmte svetlá Philips Hue

  Pripojte stmievací spínač Philips Hue k premosteniu Philips Hue, nakonfigurujte ho cez aplikáciu a svoje obľúbené svetelné zátišia Philips Hue môžete ovládať bez pomoci inteligentného zariadenia. Svetlá môžete zapnúť/vypnúť alebo plynule stlmiť svoju obľúbenú svetelnú scénu na správny jas.

 • Umiestnite tam, kde potrebujete spínač svetla

  Stmievací spínač Hue napájaný batériami môžete použiť ako bežný nástenný spínač. Môžete ho umiestniť tam, kde vám to najviac vyhovuje, a to pomocou skrutiek alebo samolepiacej pásky na podkladovej podložke spínača. Je to rýchla a jednoduchá inštalácia bez káblov a akýchkoľvek ťažkostí.

 • Bezdrôtový spínač a diaľkové ovládanie v jednom

  Spínač je magnetický a dá sa odpojiť od podkladovej podložky. To umožňuje používať stmievací spínač Philips Hue ako diaľkové ovládanie svetla s vnútorným dosahom až do 12 metrov.

 • Napájaný z batérií na jednoduché umiestnenie v domácnosti

  Stmievací spínač Philips Hue je napájaný z batérií, takže nastavenie je rýchle a jednoduché.

 • Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

  K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (nie je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva. Jednoducho začnite s ľubovoľnou zo štartovacích súprav alebo samostatným premostením a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať