Stmievací spínač

  Najrýchlejší spôsob, ako stlmiť svetlá Hue

  Stmievací spínač Philips Hue predstavuje zaradenie napájaný z batérie určené na tlmenie svetla pre systém Philips Hue. Pripojte ho k premosteniu Philips Hue, nakonfigurujte ho cez aplikáciu a svoje obľúbené svetelné zátišia Philips Hue môžete ovládať bez pomoci inteligentného zariadenia.

 • Najrýchlejší spôsob, ako stlmiť svetlá Hue

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Najrýchlejší spôsob, ako stlmiť svetlá Hue

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Najrýchlejší spôsob, ako stlmiť svetlá Hue

Odkiaľkoľvek

 • Stlmte svetlá Philips Hue

  Stlmte svetlá Philips Hue

  Pripojte stmievací spínač Philips Hue k premosteniu Philips Hue, nakonfigurujte ho cez aplikáciu a svoje obľúbené svetelné zátišia Philips Hue môžete ovládať bez pomoci inteligentného zariadenia. Svetlá môžete zapnúť/vypnúť alebo plynule stlmiť svoju obľúbenú svetelnú scénu na správny jas.

 • Umiestnite tam, kde potrebujete spínač svetla

  Umiestnite tam, kde potrebujete spínač svetla

  Stmievací spínač Hue napájaný batériami môžete použiť ako bežný nástenný spínač. Môžete ho umiestniť tam, kde vám to najviac vyhovuje, a to pomocou skrutiek alebo samolepiacej pásky na podkladovej podložke spínača. Je to rýchla a jednoduchá inštalácia bez káblov a akýchkoľvek ťažkostí.

 • Bezdrôtový spínač a diaľkové ovládanie v jednom

  Bezdrôtový spínač a diaľkové ovládanie v jednom

  Spínač je magnetický a dá sa odpojiť od podkladovej podložky. To umožňuje používať stmievací spínač Philips Hue ako diaľkové ovládanie svetla s vnútorným dosahom až do 12 metrov.

 • Napájaný z batérií na jednoduché umiestnenie v domácnosti

  Napájaný z batérií na jednoduché umiestnenie v domácnosti

  Stmievací spínač Philips Hue je napájaný z batérií, takže nastavenie je rýchle a jednoduché.

 • Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

  Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

  K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (nie je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva. Jednoducho začnite s ľubovoľnou zo štartovacích súprav alebo samostatným premostením a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať