Mostík

  Mostík

  Neobmedzené možnosti

  Začnite s premostením Philips Hue a vytvorte si vlastný systém Philips Hue presne podľa svojich predstáv.

 • Neobmedzené možnosti

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Neobmedzené možnosti

 • Odstráňte hranice predstavivosti a vytvorte svoj systém Philips Hue

  Premostenie Philips Hue je všetko, čo potrebujete na zostavenie osobného systému Philips Hue. V skutočnosti je to mozog činností, ktorý vám umožní ovládať všetky produkty Philips Hue prostredníctvom aplikácie Philips Hue. Po nainštalovaní premostenia Philips Hue a prevzatí aplikácie Philips Hue do inteligentného zariadenia môžete odstrániť hranice svojej predstavivosti a vytvoriť svoj vlastný systém!

 • Ovládnite systémom Hue svoju domácnosť pomocou akejkoľvek kombinácie svetiel Philips Hue

  Vyberte svetlá Philips Hue podľa svojho výberu a pripojte ich k premosteniu Philips Hue. Premostenie Philips Hue je dostatočne výkonné, aby zvládlo až 50 svetiel, takže systémom Hue ovládnete celý svoj dom!

 • Ovládajte svetlá tak, ako chcete

  V systéme Philips Hue môžete tiež pripojiť až 10 príslušenstiev na dodatočné zdokonalenie zážitku z osvetlenia.

 • Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

  K premosteniu Hue od spoločnosti Philips môžete pripojiť až 50 svetiel a 10 ovládačov. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívnej aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej, bezpečnej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

 • Objavte funkcie Apple HomeKit pre Philips Hue

  Premostenie Philips Hue je kompatibilné s technológiou Apple HomeKit. Požiadajte funkciu Siri, aby zapla alebo stlmila vaše svetlá, prípadne vyvolala predvoľby bez toho, aby ste sa dotkli akéhokoľvek tlačidla. Prostredníctvom aplikácií tretích strán môžete dokonca prepojiť svoje svetlá s inými zariadeniami s podporou technológie Apple HomeKit.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať