Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/8/8718696572177/8718696572177_elr_.pdf" target="_blank">energetický štítok</a>
  Ak chcete získať viac informácií, stiahnite si energetický štítok

  LED

  Žiarovka (stmievateľná)

  Správne svetlo v správny čas

  Svetelné diódy LED od spoločnosti Philips s efektom stlmenia svetla do teplých odtieňov ponúkajú nový zážitok so stmievateľnými diódami. Na rozdiel od štandardných diód LED žiarovky od spoločnosti Philips ponúkajú stmievateľné teplé biele svetlo v známom dizajne a umožňujú stlmiť úroveň svetla z praktického každodenného osvetlenia cez príťažlivé až na útulné. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

NOVÉ

LED Žiarovka (stmievateľná)

8, 5 W (60 W), E27, Teplá biela, Možnosť stmievania WarmGlow 8718696572177 Nájsť podobné výrobky

Správne svetlo v správny čas

Čím viac stlmíte intenzitu, tým je svetlo teplejšie

 • Dokonale sadnú a majú povrchovú úpravu vysokej kvality

  Známe tvary sú dokonale vhodné pre vaše objímky: zachovali sme tvary a vzhľad klasickej žiarovky.

 • Vysoký index podania farieb (CRI > 80) pre živé farby

  Index podania farieb (CRI) sa používa na opis efektu, ktoré má svetlo na vzhľad farieb. Prírodné slnečné svetlo má hodnotu CRI 100 a používa sa ako štandard na porovnanie ostatných zdrojov svetla. Hodnota CRI žiariviek Philips LED je vždy vyššia ako 80, takže je blízko k hodnote slnečného svetla, vďaka čomu budú farby verné a prirodzené.

 • Svetlo okamžite po zapnutí

  Už nemusíte čakať: žiarovky Philips LED svietia s maximálnym jasom hneď po zapnutí.

 • Úspora až 80 % energie

  Ušetrite v porovnaní so štandardnou žiarovkou až 80 % energie. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz.

 • Čím viac stlmíte intenzitu, tým je svetlo teplejšie

  Na rozdiel od iných stmievateľných LED žiaroviek poskytujú tieto nové žiarivky WarmGlow so známym tvarom dokonalý zážitok zo stlmeného teplého svetla a umožňujú zmeniť každodenné funkčné svetlo na prívetivú teplú atmosféru. Čím viac svetlo stlmíte, tým bude teplejšie a slabšie. Teraz môžete osvetlenie svojich miestností prispôsobiť na rôzne účely a vždy mať k dispozícii to správne svetlo.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať