-

  Snímač pohybu

  Zapnite svetlá

  Pridajte do svojho systému Philips Hue praktický snímač pohybu, ktorý vám ušetrí starosti a energiu. Je napájaný batériami a úplne bezdrôtový, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek vo svojej domácnosti a jednoducho ho nastaviť pomocou aplikácie Philips Hue. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zapnite svetlá

Spúšťanie vaším pohybom

 • Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

  Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

  K premosteniu Hue od spoločnosti Philips (je súčasťou balenia) môžete pripojiť až 50 svetiel a rôznych výrobkov. Jednoducho začnite s ľubovoľnou z dostupných štartovacích súprav alebo samostatným premostením a začnite pridávať ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetlá môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou aplikácie Philips Hue pre systémy iOS a Android. Systém Philips Hue je založený na energeticky úspornej a spoľahlivej technológii ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

 • Zapína svetlá Hue iba pri zaznamenaní pohybu

  Pripojte snímač pohybu Philips Hue k svojmu premosteniu Philips Hue Bridge prostredníctvom aplikácie Philips Hue a keď vstúpite do miestnosti, svetlá sa automaticky zapnú. Ideálne pre kúpeľne, chodby, pivnice alebo garáže. V aplikácii môžete vybrať, ktorá scéna alebo svetelné nastavenie sa má použiť pri zaznamenaní pohybu. Keď viac nie je zaznamenávaný pohyb, svetlá sa vypnú automaticky.

 • Automatické zapnutie mierneho nočného svetla

  Počas dňa a v noci je možné použiť rozdielne nastavenia. Počas dňa môže snímač zapnúť jasné biele svetlo, aby ste lepšie videli, v noci, keď vaše dieťa vyjde z postele, môže zapnúť mierne nočné svetlo dostatočne jasné na to, aby pomohlo zorientovať sa v tme, no aby nezobudilo celú rodinu.

 • Zažne iba vtedy, keď je to potrebné

  Vďaka integrovanému snímaču svetla sa vaše svetlá zapnú iba vtedy, keď je to potrebné. Citlivosť snímača jednoducho nastavíte pomocou aplikácie Philips Hue, takže snímač zapne svetlá iba vtedy, keď potrebujete svetli Pohybový snímač pomáha šetriť energiu vypnutím svetiel v nevyužívaných oblastiach. Keď snímač neregistruje pohyb, svetlá sa po uplynutí nastaveného času pred automatickým vypnutím stlmia.

 • Žiadne káble, takže ho môžete umiestniť kdekoľvek vo svojej domácnosti

  Snímač pohybu je napájaný z batérie, takže nepotrebuje žiadne káble a ľahko ho nainštalujete kdekoľvek vo svojej domácnosti. Inštalácia je otázkou niekoľkých minút, jednoducho ho postavte na policu alebo stolík pri stene, prípadne ho pomocou pribalenej skrutky zaveste na stenu alebo strop, dokonca ho môžete magneticky pripevniť ku kovovým povrchom. Snímací uhol môžete upraviť natočením snímača správnym smerom.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať