Vyberte žiarovku
Žiarovka
9,5 W (60 W), pätica E27, matná žiarovka, teplé biele svetlo

LED Žiarovka

9, 5 W (60 W), E27, Teplá biela, Matná 8718696598375 Nájsť podobné výrobky
 • Jedna žiarovka, dve farby svetla

  LED

  Žiarovka

  8718696598375 Nájsť podobné výrobky

  Keď zmeníte činnosť, jednoducho zmeňte aj farbu osvetlenia tak, ako vám to vyhovuje. Vďaka LED žiarovke Philips SceneSwitch môžete jednoducho zmeniť nastavenie z teplej a útulnej atmosféry na chladné a povzbudzujúce svetlo. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jedna žiarovka, dve farby svetla

Kompatibilná so súčasným spínačom

 • Vysoký index podania farieb (CRI > 80) pre živé farby

  Vysoký index podania farieb (CRI > 80) pre živé farby

  Index podania farieb (CRI) sa používa na opis efektu, ktoré má svetlo na vzhľad farieb. Prírodné slnečné svetlo má hodnotu CRI 100 a používa sa ako štandard na porovnanie ostatných zdrojov svetla. Hodnota CRI žiariviek Philips LED je vždy vyššia ako 80, takže je blízko k hodnote slnečného svetla, vďaka čomu budú farby verné a prirodzené.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Ušetrite v porovnaní so štandardnou žiarovkou až 80 % energie. Investícia do jej kúpy sa vám vráti a každý rok vám bude šetriť peniaze. Tak znížte účet za elektrinu a začnite šetriť už teraz.

 • Nie je potrebný žiadny stmievač ani dodatočná inštalácia

  Okamžite vytvára škálu fantastických svetelných scén, ktoré zodpovedajú vašim potrebám a náladám. Inteligencia sa skrýva v žiarovke samotnej, preto nie sú potrebné žiadne ďalšie stmievače. Jednoducho vymeňte žiarovky za žiarovky SceneSwitch a môžete prepínať medzi jednotlivými svetelnými scénami pomocou jediného šťuknutia vypínača, ktorý už máte nainštalovaný. Minimálna námaha a investícia, maximálne pohodlie. Teraz môžete kedykoľvek zmeniť atmosféru tak, aby vyhovovala tomu, čo robíte, nech robíte čokoľvek.

 • Obnovenie svietidla na predvolené výrobné nastavenia

  Ak používate viac svietidiel, ktoré sa rozsynchronizovali, stačí prepnúť vypínač (t. j. rýchlo ho vypnúť a zapnúť v priebehu 1 sekundy) a tým v nich obnovíte predvolené výrobné nastavenia.

 • Farba svetla sa zmení vypnutím a zapnutím už nainštalovaného vypínača

  Vypnite a zapnite vypínač a zmeňte atmosféru zo svetla podobného prirodzenému dennému na teplé a útulné svetlo, ktoré vám kedykoľvek pomôže relaxovať. Miestnosť tak môžete jednoducho prispôsobiť širokej škále činností a svojej nálade.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať