Tornado Automatic Špirálová úsporná žiarivka

15 W (70 W), Pätica E27, Teplá biela 8727900844481 Nájsť podobné výrobky
 • Vysokovýkonný svetelný snímač

  Tornado Automatic

  Špirálová úsporná žiarivka

  8727900844481 Nájsť podobné výrobky

  Vďaka automatickému svetelnému snímaču sa úsporná žiarivka Philips rozsvieti jasným svetlom vždy, keď je to potrebné, a to dokonca aj v exteriéri. Táto žiarivka s nízkou spotrebou sa zmestí takmer všade a bude vám až 10 rokov šetriť energiu aj peniaze. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vysokovýkonný svetelný snímač

Automatické zapínanie v noci

 • Vynikajúci jas a účinnosť

  Vynikajúci jas a účinnosť

  Vyšší jas zvyčajne znamená aj vyššiu spotrebu energie. Vďaka úsporným žiarivkám Philips si však môžete vychutnať dokonale jasné, povzbudzujúce svetlo a zároveň šetriť energiu aj peniaze. Vhodné ako pracovné osvetlenie do (domácich) kancelárií a iných priestorov vyžadujúcich vysoký jas.

 • Automatické zapnutie

  Automatické zapnutie

  Vďaka zabudovanému automatickému svetelnému snímaču sa žiarovka jednoducho používa a je ideálna pre priestory, do ktorých je potrebný okamžitý bezpečný prístup.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 10-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať