LivingWhites

Špirálová úsporná žiarivka

  LivingWhites

  Špirálová úsporná žiarivka

  Stmievateľné svetlo na dosah ruky

  Unavuje vás už osvetlenie s jedným nastavením jasu? Vyberte si úsporné žiarivky Philips LivingWhites, aby ste mohli regulovať intenzitu jasu svojich svietidiel pomocou diaľkového ovládania LivingWhites (súčasť štartovacieho balíka). Tieto žiarivky navyše šetria až 80 % energie aj peňazí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LivingWhites Špirálová úsporná žiarivka

20 W (87 W), Pätica E27, Teplá biela, Štartovací balík 8727900926187 Nájsť podobné výrobky

Stmievateľné svetlo na dosah ruky

Vytvorte si atmosféru, po akej túžite

 • Stmievanie bez nástenného stmievača

  Stmievanie bez nástenného stmievača

  Žiarivku LivingWhites môžete stlmiť pomocou diaľkového ovládania LivingWhites alebo LivingAmbiance. Na jej stlmenie možno použiť akékoľvek diaľkové ovládanie značky Philips s označením SmartLink.

 • Úspora až 80 % energie

  Úspora až 80 % energie

  Táto žiarivka spotrebúva až o 80 % menej energie než tradičné zdroje svetla, čím vám pomáha znižovať účet za elektrinu a šetriť životné prostredie.

 • Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

  Dlhá životnosť – vydrží až 10 rokov

  Úsporné žiarivky Philips sú mimoriadne trvácne. Vďaka ich 10-ročnej životnosti môžete pokojne zabudnúť na časté, otravné a nákladné vymieňanie žiaroviek a šetriť tak energiu rok čo rok.

 • Pripojte akékoľvek svietidlo s bielym svetlom k diaľkovému ovládaniu LivingAmbiance

  Zapojte ovládaciu koncovku LivingWhites medzi vaše svietidlo a sieťovú zásuvku a toto svietidlo bude fungovať s ostatnými výrobkami radu LivingAmbiance. Vďaka tomu môžete ovládať svietidlo, ktoré už máte doma, pomocou diaľkového ovládania LivingAmbiance a pripájať ho k ostatným výrobkom radu LivingAmbiance. Teraz môžete začleniť vlastné svietidlo do scény! Upozornenie: svietidlo, ktoré pripojíte do koncovky LivingWhites, by nemalo mať dotykový ovládač stmievania.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je veľmi nepravdepodobné, aby rozbitá žiarivka mohla ohroziť vaše zdravie. Ak sa žiarivka rozbije, miestnosť vetrajte 30 minút a odstráňte úlomky, podľa možností v rukaviciach. Vložte ich do uzavretého plastového vrecka a odovzdajte do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Nepoužívajte vysávač.
 • * Kompaktné fluorescenčné žiarivky sa musia spracúvať ako špeciálny odpad a musia sa odovzdať do miestneho centra na spracovanie odpadu na recykláciu. Európsky priemysel výroby svetelnej techniky má vytvorenú infraštruktúru, ktorá je schopná recyklovať ortuť, iné kovy, sklo a pod.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať