PhotoFrame

  Podeľte sa o spomienky

  Koľko digitálnych obrázkov sa skrýva vo vašom PC? Prezerajte a znova prežite svoje spomienky s Philips PhotoFrame™, ktorý zobrazí digitálne fotografie vo fantastickej kvalite - bez PC. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

20, 3 cm/8" LCD, Pomer strán 4:3 8FF3CME/00 Nájsť podobné výrobky

Podeľte sa o spomienky

 • Pomer strán 4:3 pre optimálne zobrazenie bez skreslenia

  Fotografický rámik Philips zabezpečí zobrazenie vašich fotografií v pomere 4:3 a zaistí tak to najlepšie potešenie zo sledovania.

 • Pridajte nový vzhľad starým spomienkam s technológiou RadiantColor

  RadiantColor je exkluzívna technológia spoločnosti Philips na zobrazenie menších fotografií v optimálnom pomere strán 4:3 tým, že rozšíri farby na okraji fotografií, ktoré nepokrývajú celú obrazovku, až po okraj obrazovky, čím odstráni čierne okraje a skreslenie spôsobené pomerom strán.

 • Autom. orientácia fotografií, aby boli vhodné pre režim na výšku a na šírku

  Automatické rozpoznávanie umiestnenia na šírku/výšku používa snímač, ktorý rozpoznáva otočenie fotografického rámčeka a zobrazuje každú fotografiu v jej správnom režime.

 • Vytvorte albumy, prezentácie a spravujte svoje fotografie

  Smart Album vám umožní vytvoriť a zdieľať albumy, ako aj nastaviť a upraviť efekty prechodu pri vašich prezentáciách fotografií.

 • Zabavte sa s Collage Pro: automaticky alebo to upravte po svojom

  Pamätáte si na zábavu, ktorú ste zažili, keď ste pracovali so svojimi fotografiami v minulosti – ako napríklad ich orezávanie a vytváranie pekných zbierok! Collage Pro je jedinečná a pokročilá funkcia, ktorú poskytuje digitálny fotografický rámik značky Philips. Rovnako ako u ostatných digitálnych fotografických rámikoch značky Philips, aj s funkciou koláže môžete automaticky spúšťať prezentácie koláží (náhodné zobrazenie). Pomocou Collage Pro môžete tiež sami upravovať a vytvárať koláže. Koláž môžete tiež jednoducho vytvoriť aj z viacerých zdrojov, ako napríklad karty SD alebo prenosného USB kľúča.

 • imagen Pro pre ostré, sýte a prirodzené farby pokožky

  Jedinečná technológia zdokonalenia imagen od spoločnosti Philips automaticky analyzuje vaše fotografie, aby upravila farbu a nastavila optimálny kontrast. imagen Pro predstavuje pokročilejšie zdokonalenie obrazu, ktoré zahŕňa 3 základné prvky z imagen, aby dosahovala lepšiu presnosť farieb, hĺbku farieb a inteligentný kontrast. Okrem toho imagen Pro ponúka zdokonalenú farbu pokožky, ostrejšie obrázky a sledovanie fotografií bez kmitania, čo je veľmi dôležité pri statických záberoch.

 • Kovová predná strana zo skutočného brúseného hliníka - navrhnuté pre vašu domácnosť

  Na trhu je množstvo digitálnych fotografických rámikov s nevhodným dizajnom. Vôbec sa nehodia do interiéru vašej domácnosti. Spoločnosť Philips prichádza s fotografickým rámikom so skutočným predným kovovým krytom z brúseného hliníka s jemnou vlásočnicovou textúrou, ktorá perfektne dopĺňa jednoduchý a čistý dizajn zadného krytu. Nielenže sa hodí k dekorácii vašej domácnosti, ale tiež rozjasní každú miestnosť!

 • Dodatočný priečinok pre kartu SD pre neobmedzené spomienky

  Váš fotografický rámik značky Philips sa dodáva s dodatočným priečinkom pre kartu SD, ktorý vám umožňuje rozšíriť úložný priestor na fotografickom rámiku, čo zabezpečí mnoho miesta pre všetky vaše spomienky - je to, ako keby ste mali doslovne neobmedzený priestor pre svoje spomienky a fotografie! A vďaka správcovi pamäťových kariet môžete jednoducho kopírovať a priliepať obrázky medzi všetkými typmi vašich pamäťových kariet.

 • Úspora energie cez automatické stlmenie prostredníctvom detekcie okolitého osvetlenia

  Smart Power Pro predstavuje snímač, ktorý zapne a vypne fotografický rámik pomocou detekcie okolitého osvetlenia, čím obmedzí spotrebu energie s ohľadom na životné prostredie. Ušetrí sa tak až jedna tretina výdavkov za energiu pre váš fotografický rámik. A najlepšie na tom je, že sa to všetko vykonáva automaticky!

 • Jednoduchý počítačový softvér typu Drag and Drop na prenos vašich fotografií

  Svoj fotografický rámik Philips môžete jednoducho pripojiť k počítaču prostredníctvom kábla USB. Softvér PhotoFrame Manager predstavuje jednoduchý softvérový nástroj typu Drag and Drop, ktorý vám umožňuje jednoducho potiahnuť a pustiť svoje fotografie z počítača do fotografického rámika - je to skutočne tak jednoduché! Okrem toho softvér umožňuje jednoduchú úpravu, ako napríklad priblíženie a orezanie. Dokonca môžete zobraziť ukážku toho, čo ste upravili skôr, ako to prenesiete do fotografického rámika.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať