PhotoFrame

  PhotoFrame

  Podeľte sa o spomienky bezšnúrovo

  Koľko digitálnych fotografií sa skrýva vo vašom PC/Mac? Vieme, že ich máte mnoho! S bezšnúrovým digitálnym rámikom Philips PhotoFrame™ si môžete vychutnať celú zbierku fotografií z počítača - v režime bezšnúrového toku alebo v režime prenosu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

20, 3 cm/8" LCD, Pomer strán 4:3 8FF3WMI/00 Nájsť podobné výrobky

Podeľte sa o spomienky bezšnúrovo

 • Dve kliknutia na nastavenie bezšnúrového pripojenia rámika PhotoFrame

  Pomocou chráneného nastavenia Wi-Fi môžete najjednoduchšie a najbezpečnejšie nastaviť bezšnúrové prepojenie medzi bezšnúrovým rámikom PhotoFrame a bezšnúrovým routerom. Jednoducho stlačte tlačidlo WPS na bezšnúrovom routeri a tlačidlo WPS na rámiku PhotoFrame a dokončili ste nastavenie.

 • Bezšnúrovo prenášajte a zobrazujte všetky svoje fotografie uložené v PC

  Pomocou rámika PhotoFrame, ktorý podporuje bezšnúrový tok fotografií, už nemusíte ukladať žiadne fotografie do príslušného rámika PhotoFrame. Namiesto toho všetky vaše fotografie z domáceho počítača alebo obľúbené obrázky z internetu bezšnúrovo prúdia do vášho rámika PhotoFrame. Jednoducho môžete prechádzať cez tieto obrázky v rámiku PhotoFrame a už sa nebudete musieť nikdy obávať o úložnú kapacitu v rámiku PhotoFrame.

 • Bezšnúrovo prenášajte fotografie prostredníctvom jednoduchého softvéru typu Drag and Drop

  PhotoFrame Manager - wireless predstavuje softvér na správu fotografií, ktorý vám umožňuje zobrazovať, spravovať a organizovať svoje albumy a fotografie. Softvér PhotoFrame Manager funguje v operačnom systéme Windows XP a Windows Vista, Mac OS X a je kompatibilný so softvérom iPhoto. Softvér tiež prenáša vaše fotky bezšnúrovo do bezšnúrového rámika PhotoFrame prostredníctvom jednoducho použiteľnej činnosti typu Drag and Drop - je to skutočne tak jednoduché!

 • imagen Pro pre ostré, sýte a prirodzené farby pokožky

  Jedinečná technológia zdokonalenia imagen od spoločnosti Philips automaticky analyzuje vaše fotografie, aby upravila farbu a nastavila optimálny kontrast. imagen Pro predstavuje pokročilejšie zdokonalenie obrazu, ktoré zahŕňa 3 základné prvky z imagen, aby dosahovala lepšiu presnosť farieb, hĺbku farieb a inteligentný kontrast. Okrem toho imagen Pro ponúka zdokonalenú farbu pokožky, ostrejšie obrázky a sledovanie fotografií bez kmitania, čo je veľmi dôležité pri statických záberoch.

 • Autom. orientácia fotografií, aby boli vhodné pre režim na výšku a na šírku

  Automatické rozpoznávanie umiestnenia na šírku/výšku používa snímač, ktorý rozpoznáva otočenie fotografického rámčeka a zobrazuje každú fotografiu v jej správnom režime.

 • Zabávajte sa s kolážami: zobrazte niekoľko fotografií v jednom zobrazení

  Je to efekt prezentácie - zobrazenie fotografií vo forme koláže, pri ktorom sa automaticky a náhodne spolu zostavujú rôzne fotografie, aby nevznikali nepekné okraje, ktoré sa zvyknú objavovať pri fotografiách menších ako veľkosť obrazovky.

 • Pridajte nový vzhľad starým spomienkam s technológiou RadiantColor

  RadiantColor je exkluzívna technológia spoločnosti Philips na zobrazenie menších fotografií v optimálnom pomere strán 4:3 tým, že rozšíri farby na okraji fotografií, ktoré nepokrývajú celú obrazovku, až po okraj obrazovky, čím odstráni čierne okraje a skreslenie spôsobené pomerom strán.

 • Úspora energie cez automatické stlmenie prostredníctvom detekcie okolitého osvetlenia

  Smart Power Pro predstavuje snímač, ktorý zapne a vypne fotografický rámik pomocou detekcie okolitého osvetlenia, čím obmedzí spotrebu energie s ohľadom na životné prostredie. Ušetrí sa tak až jedna tretina výdavkov za energiu pre váš fotografický rámik. A najlepšie na tom je, že sa to všetko vykonáva automaticky!

 • Pomer strán 4:3 pre optimálne zobrazenie bez skreslenia

  Fotografický rámik Philips zabezpečí zobrazenie vašich fotografií v pomere 4:3 a zaistí tak to najlepšie potešenie zo sledovania.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať