PhotoFrame

  PhotoFrame

  Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

  Koľko digitálnych obrázkov sa skrýva vo vašom PC? Prezerajte a znova prežite svoje spomienky s Philips PhotoFrame™, ktorý zobrazí digitálne fotografie vo fantastickej kvalite - bez PC. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Každý obrázok rozpráva vlastný príbeh

 • Zobrazte a zdieľajte fotografie na pamäť. kartách alebo vo vstavanej pamäti

  Zobrazte a zdieľajte fotografie na pamäť. kartách alebo vo vstavanej pamäti

  Memory-Card Manager sa skladá z dvoch vstavaných čítačiek pamäťových kariet a obsahuje softvér na zobrazovanie, úpravu, ukladanie a organizovanie fotografií na pamäťovej karte priamo pomocou jedného bezproblémového kroku, a to všetko bez PC. Obsahuje dva priečinky pre pamäťové karty: Prvý priečinok je určený pre karty Compact Flash 1 (CF), zatiaľ čo druhý je určený pre karty Secure Digital Card (SD), SDHC Card, Multimedia Card (MMC), xD, Memory Stick (MS), MS pro, MS Duo a MS Pro Duo (cez adaptér), Micro SD a Mini SD (cez adaptér). Všetky fungujú ako rozšírený pamäťový priestor - rovnako ako interná pamäť rámu PhotoFrame.

 • Otočte, zväčšite, orežte, zamaskujte a pridajte efekty k vašim fotografiám

  Otočte, zväčšite, orežte, zamaskujte a pridajte efekty k vašim fotografiám

  Sprievodca PhotoEffect Wizard je funkcia s jednoduchým ovládaním umožňujúca otáčanie, približovanie, orezanie či dokonca úpravy farebných odtieňov fotografií na čiernobiele alebo sépiu priamo vo fotografickom ráme.

 • Vysoká hustota pixelov pre ostré a detailné zobrazovanie fotografií

  Najlepšia obrazovka s vysokou hustotou zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Zobrazí všetky sýte farby profesionálne vytlačených fotografií

  Plnofarebný displej vyzdvihuje to najlepšie vo vašich fotografiách spolu so sýtymi realistickými farbami tak, že zobrazuje rovnaký plný rozsah farieb, ktoré sa nachádzajú na profesionálne vytlačených fotografiách.

 • Vynikajúce materiály a povrchová úprava pridávajú hodnotu k vašim fotografiám

  Prvotriedny dizajn a vynikajúce materiály vrátane pevného štýlového stojana, štýlového rámu a detailnej povrchovej úpravy vytvárajú dojem hodnoty a kultivovaného vkusu, pričom vdychujú fotografiám zobrazovaným na fotografickom ráme život.

 • Autom. orientácia fotografií, aby boli vhodné pre režim na výšku a na šírku

  Automatické rozpoznávanie umiestnenia na šírku/výšku používa snímač, ktorý rozpoznáva otočenie fotografického rámčeka a zobrazuje každú fotografiu v jej správnom režime.

 • Prehranie prezentácie, jednej fotografie, miniatúry alebo zobrazenie hodín

  Flexibilné režimy zobrazovania vám dávajú slobodu zobraziť fotografie po jednom obrázku, v režime miniatúr pre rýchle a jednoduché vyhľadávanie alebo vytvoriť prezentáciu slideshow vašich najcennejších fotografií.

 • Vytvorte albumy, prezentácie a spravujte svoje fotografie

  Smart Album vám umožní vytvoriť a zdieľať albumy, ako aj nastaviť a upraviť efekty prechodu pri vašich prezentáciách fotografií.

 • USB konektor pre jednoduché preberanie fotografií z vášho PC

  USB konektor je vstavaný do zariadenia na jednoduché a rýchle preberanie fotografií z PC.

 • Funguje na napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo s nabíjateľnou batériou

  Napájanie striedavým prúdom alebo vstavanou batériou vám umožňuje zvoliť si, či budete digitálny fotografický rám používať na štandardnom napájaní striedavým prúdom alebo bezdrôtovo so vstavanou nabíjateľnou batériou.

 • Automatické zapnutie a vypnutie displeja v nastavenom čase kvôli úspore energie

  Časovač zapne a vypne rám PhotoFrame v nastavenom čase, čím sa zníži spotreba energie a tým aj vplyv na životné prostredie a ušetrí sa až jedna tretina energetických nákladov. Pomocou troch programovateľných období cez pracovné dni a jedného obdobia cez víkend možno zariadenie flexibilne prispôsobiť svojmu osobnému programu.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Čas prevádzky batérie závisí od teploty, úrovne jasu a typu prevádzky.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať