Čistič vzduchu do obývačky

  Vždy zdravý vzduch

  Čistič vzduchu Philips je vybavený jedinečným 6-stupňovým systémom čistenia vzduchu, ktorý odstraňuje a sterilizuje škodlivé látky. Jeho kontrola kvality vzduchu SmartAir automaticky meria a kontroluje kvalitu vzduchu v miestnostiach. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Čistič vzduchu do obývačky

Inteligentný snímač, 40 m2 AC4064/00 Nájsť podobné výrobky

Vždy zdravý vzduch

s kontrolou kvality vzduchu SmartAir

 • Kontrola kvality vzduchu SmartAir meria a riadi kvalitu vzduchu

  Kontrola kvality vzduchu SmartAir meria a riadi kvalitu vzduchu

  Zabudovaný senzor meria kvalitu vzduchu v miestnosti a automaticky vyberá vhodné nastavenie rýchlosti pre garanciu najlepšej možnej kvality vzduchu vo vašich miestnostiach. Dvojfarebný displej vás informuje o aktuálnej kvalite vzduchu a bude červený, ak sa ešte nedosiahla vyhovujúca kvalita. Ak bude vzduch znovu čerstvý a zdravý, displej sa sfarbí nazeleno.

 • Funkcia zosilnenia výkonu umožňuje rýchle čistenie pri vysokej rýchlosti

  Funkcia zosilnenia výkonu umožňuje rýchle čistenie pri vysokej rýchlosti

  Pri zapnutí zariadenia so zapnutou funkciou zosilnenia výkonu sa ventilátor nastaví na vysokú rýchlosť a rýchlo prečistí vzduch. Po 30 minútach sa automaticky prepne do režimu kontroly SmartAir.

 • 3-stupňový systém Electro-clean nabíja a zachytáva všetky častice

  3-stupňový systém Electro-clean nabíja a zachytáva všetky častice

  3-stupňový filtračný systém Electro-clean pracuje tromi spôsobmi. * Prvý – predfilter zablokuje väčšie čiastočky ako napríklad vlasy, zvieraciu srsť a prachové alergény v domácnosti. * Druhý – jemné čiastočky, ktoré prešli cez predfilter, vrátane baktérií a vírusov, sa nabijú pomocou nabíjačky s korónovým výbojom.* Tretí – Elektrostatický zrážkový (ESP) filter pritiahne tieto nabité čiastočky na svoj povrch a udrží ich bezpečne zachytené.

 • Aktívny kyslík sterilizuje znečisťujúce látky a obnovuje filter

  Aktívny kyslík sterilizuje znečisťujúce látky a obnovuje filter

  Aktívny kyslík, ktorý sa generuje nabíjačkou s korónovým výbojom, sterilizuje škodlivé mikróby, ako sú baktérie a vírusy zachytené na povrchu elektrostatického zrážkového (ESP) filtra. Ďalej prechádza zeolitovým filtrom, kde okysličuje zachytené výpary a zneškodňuje ich. Vďaka tomuto procesu sa zeolitový filter konštantne obnovuje a jeho životnosť sa môže predĺžiť na mnoho rokov.

 • 2-stupňový systém FreshAir odstraňuje výpary a pachy

  2-stupňový systém FreshAir odstraňuje výpary a pachy

  2-stupňový filtračný systém Fresh Air využíva pokrokovú technológiu Nano-obmedzovacej katalytickej oxidácie (Nano-Confined Catalytic Oxidization - NCCO). Najskôr zachytí vysokoobohatený zeolitový filter široké spektrum výparov a pachov, a následne využíva aktívny kyslík, ktorý ich pri prechode neutralizuje a konštantne obnovuje filter.V porovnaní s tradičným aktívnym uhlíkovým filtrom pracuje tento vysokoobohatený zeolitový filter stabilnejšie v rôznych podmienkach vlhkosti, a pretože je obnovovaný aktívnym kyslíkom, vydrží oveľa dlhšie, dokonca až 5 rokov.

 • 6-stupňový systém CleanAir pre čistý a čerstvý vzduch

  Pokrokový a inovatívny 6-stupňový systém čistenia vzduchu CleanAir odstraňuje a sterilizuje aj tie najjemnejšie čiastočky a široké spektrum výparov a pachov. * 3-stupňový filtračný systém Electro-clean účinne odstraňuje drobné čiastočky * 2-stupňový filtračný systém FreshAir odstraňuje výpary a pachy * Aktívny kyslík sterilizuje zachytené čiastočky a konštantne obnovuje zeolitový filter, čím zaisťuje dlhodobý vynikajúci výkon.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať