Náhradný HEPA filter pre radu Philips Combi

  Náhradný HEPA filter pre radu Philips Combi

  Vždy zdravý vzduch

  HEPA filter s aktívnym uhlím zachytáva ultra jemné častice, alergény, baktérie, vírusy a tiež široké spektrum škodlivých plynov vrátane formaldehydu. Tento vysoko výkonný filter bol vyvinutý v spolupráci s expertmi z Nemecka. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Náhradný HEPA filter pre radu Philips Combi

Odstraňuje častice UFP až do 0, 02 um AC4158/00 Nájsť podobné výrobky

Vždy zdravý vzduch

 • Upozornenie na ochranu zdravého vzduchu vás upozorní na potrebu výmeny filtra

  Upozornenie na ochranu zdravého vzduchu vás upozorní na potrebu výmeny filtra

  Upozornenie na ochranu zdravého vzduchu vás ihneď upozorní, keď je čas vymeniť filter. Keď je jeden z filtrov takmer plný a musí sa vyčistiť alebo vymeniť, upozornenie na ochranu zdravého vzduchu vám pripomenie jeho výmenu alebo vyčistenie.

 • Zámok na ochranu zdravého vzduchu zaručí vždy čerstvý vzduch

  Zámok na ochranu zdravého vzduchu zaručí vždy čerstvý vzduch

  Zámok na ochranu zdravého vzduchu zaručí vždy čerstvý vzduch. Vypne čistič vzduchu, ak nemožno zaručiť zdravý vzduch. Ak daný filter nie je rýchlo vymenený, zámok na ochranu zdravého vzduchu vypne a uzamkne zariadenie, aby nedošlo k sekundárnej kontaminácii kvôli znečistenému filtru. Zaručujeme vám vždy zdravý vzduch.

 • Odfiltruje ultra jemné častice >20 nanometrov*

  *V kombinácii s filtrom HEPA dokáže filter Multi-care odfiltrovať ultra jemné častice s veľkosťou >20 nanometrov vrátane baktérií, prachu, alergénov a niektorých vírusov. Podľa publikácií Svetovej zdravotníckej organizácie majú vírusy vtáčej chrípky, ľudskej chrípky a baktérie legionelózy veľkosť nad 20 nanometrov.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • *Podľa správy o vyhodnotení mikrobiologického rizika z roku 2008, ktorú vykonala Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), sú vírusy vtáčej chrípky, vírusy ľudskej chrípky, baktérie Legionella, vírusy hepatitídy a koronavírus SARS väčšie ako 0,02 mikróna.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať