Rádiobudík

  Rádiobudík

  Vychutnajte si tisíce internetových rozhlasových staníc

  Získajte prístup k rozhlasovým staniciam z celého sveta pomocou internetového rádia Philips AE8000. Toto rádio s vysielaním FM, DAB+ a internetovým vysielaním v elegantnom klasickom drevenom prevedení sa stane vaším dokonalým spoločníkom. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 139,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík

DAB+, Digitálny tuner FM, Konektor slúchadiel AE8000/10 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si tisíce internetových rozhlasových staníc

vďaka vysielaniu DAB+ a FM

 • Vychutnajte si internetové rozhlasové stanice, ktoré vyhovujú vašej nálade

  Vychutnajte si internetové rozhlasové stanice, ktoré vyhovujú vašej nálade

  Obrovská kolekcia bezplatných internetových rozhlasových staníc zaručuje nepretržitú ponuku vysokokvalitnej hudby vhodnej pre vašu náladu

 • DAB+ rádio s čistým zvukom a bez rušenia

  DAB+ rádio s čistým zvukom a bez rušenia

  Digitálne rádio s DAB+ (Digitálne vysielanie zvuku) prevyšuje kvalitou analógové FM vysielanie a je novým spôsobom vysielania rádia cez sieť terestriálnych vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez rušenia. Technológia umožňuje poslucháčovi, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami v DAB+ si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

 • Kompatibilné s DAB a FM pre dokonalý zážitok z rádia

  Kompatibilné s DAB a FM pre dokonalý zážitok z rádia

  Digitálne rádio s DAB (Digitálne vysielanie zvuku) prevyšuje kvalitou analógové FM vysielanie a je novým spôsobom vysielania rádia cez sieť terestriálnych vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez praskania. Technológia umožňuje poslucháčovi, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami s DAB si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

 • Digitálne ladenie s 20 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s 20 predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Vstavaný reproduktor umožňuje vychutnávať si rádio nahlas s kvalitným zvukom

  Vstavaný reproduktor umožňuje vychutnávať si rádio nahlas s kvalitným zvukom

  Reproduktor ponúka dobrú kvalitu zvuku a spríjemňuje používanie.

 • Rýchle vyhľadanie staníc vysielania DAB pre ešte viac pohodlia

  Rýchle vyhľadanie staníc vysielania DAB pre ešte viac pohodlia

  Digitálne rádio s DAB (Digitálne vysielanie zvuku) prevyšuje analógové FM vysielanie a je novým spôsobom vysielania rádia cez sieť terestriálnych vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez rušenia. Technológia umožňuje poslucháčovi, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami v DAB si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

 • Veľký displej na ľahké sledovanie

  Veľký displej zvyšuje čitateľnosť obsahu na obrazovke. Teraz jednoducho uvidíte čas a budík, dokonca aj z väčšej vzdialenosti. Je teda ideálny pre ľudí v pokročilom veku a osoby so slabším zrakom.

 • Vstavaná funkcia hodín

  Vstavané hodiny uchovávajú presný čas. Keď je rádio vypnuté, pre vyššie pohodlie sa zobrazia hodiny.

 • Stereofónny konektor slúchadiel poskytuje lepší hudobný zážitok

  Pripojte vlastné slúchadlá k tomuto zariadeniu Philips a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k zariadeniu si môžete vychutnávať obľúbenú hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať