Rádiobudík

  Začnite deň po svojom!

  Tento štýlový rádiobudík Philips má skvelý dizajn a zobudí vás vždy včas. Má zabudované AM/FM rádio a dá vám na výber, či sa chcete zobudiť na zvuk obľúbenej stanice, alebo na bzučiak.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Začnite deň po svojom!

Zobuďte sa rádiom alebo bzučiakom

 • Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na zvuky obľúbenej rozhlasovej stanice alebo bzučiaka. Jednoducho nastavte na rádiobudíku Philips budenie, ktoré vás zobudí naposledy počúvanou rozhlasovou stanicou, alebo si vyberte budenie zvukom bzučiaka. Keď nadíde čas budenia, rádiobudík Philips sa automaticky naladí na túto rozhlasovú stanicu alebo spustí zvuk bzučiaka.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 2 hodiny) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie

  AM/FM tuner pre príjemné rozhlasové melódie
 • Jednoduché nastavenie hodín umožňuje nastavenie hodín a budíka bez návodu

  Čas a budík sa nastavujú tak ľahko, že pri tom nepotrebujete stručnú príručku spustenia ani návod na používanie. Čas a budík nastavíte jednoducho podľa tlačidiel na nádherne lesklej obrazovke rádiobudíka.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať