Rádiobudík s digitálnym ladením

  Vstaňte a zažiarte!

  Každý deň je pre vás výnimočný. A priateľský rádiobudík Philips bude vaším špeciálnym ranným spoločníkom. Jeho funkcia projekcie času nasvieti lúčom čas na ľubovoľný povrch – stačí vstať, otvoriť oči a uvidíte čas. Každé ráno bude skrátka ešte lepšie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík s digitálnym ladením

Časová projekcia AJ3600/00C Nájsť podobné výrobky

Vstaňte a zažiarte!

s funkciou projekcie času

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia pre príjemné zaspávanie s obľúbenou hudbou

  Časovač vypnutia vám umožní nastaviť, ako dlho chcete počúvať obľúbenú hudbu alebo rozhlasovú stanicu predtým, než zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 2 hodiny) a vyberte si CD alebo stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Prístroj bude prehrávať hudbu počas nastaveného času a potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom CD alebo DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

 • Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Opakovaný budík s možnosťou ďalšieho zdriemnutia

  Aby ste nezaspali, rádiobudík Philips má funkciu odloženia budenia. V prípade, že sa spustí budík a vy si chcete ešte chvíľu pospať, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a znova zaspite. O deväť minút znova zaznie budík. Môžete pokračovať a každých deväť minút znova stláčať tlačidlo opakovaného budíka, až kým budík úplne nevypnete.

 • Časová projekcia, pri ktorej budete mať čas na očiach

  Časová projekcia umožňuje zobrazovať čas na akomkoľvek povrchu v akomkoľvek uhle. Moderný projekčný systém zaisťuje správne umiestnenie a obrátenie čas. Na rozdiel od konvenčných displejov LCD negatívny displej LCD umožňuje prienik svetla bez výraznej deformácie. Výkonný LED rozsvecuje negatívny LCD, aby projektoval svetlo do určitej vzdialenosti. S jeho presnými šošovkami hodiny zobrazia obraz a upravia jeho ostrosť k vašej spokojnosti. Nemusíte vstať, aby ste zistili čas - máte ho pred očami!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať