Rádiobudík

  Zobuďte sa na čistý zvuk bez rušenia z rádia DAB+

  Zobuďte sa s hudbou z viacerých zdrojov s rádiobudíkom Philips AJB3552/12 s veľkým displejom LCD. Zabudované rádio DAB+ vám ponúka viac hudobných staníc, a to všetko v čistom zvuku bez rušenia. Tri otočné ovládače v prednej časti vám umožnia bez námahy nastaviť čas a budík. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádiobudík

Veľký displej, DAB+/FM, digitálne ladenie, Budík, Zálohovaný čas a budík AJB3552/12 Nájsť podobné výrobky

Zobuďte sa na čistý zvuk bez rušenia z rádia DAB+

 • Kompatibilné s DAB a FM pre dokonalý zážitok z rádia

  Kompatibilné s DAB a FM pre dokonalý zážitok z rádia

  Digitálne rádio s DAB (Digitálne vysielanie zvuku) prevyšuje kvalitou analógové FM vysielanie a je novým spôsobom vysielania rádia cez sieť terestriálnych vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez praskania. Technológia umožňuje poslucháčovi, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami s DAB si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

 • Svetelný snímač na automatické stmievanie pre príjemný divácky zážitok

  Svetelný snímač na automatické stmievanie pre príjemný divácky zážitok

  V akúkoľvek dennú či nočnú hodinu máte istotu, že displej je zreteľne čitateľný. Zabudovaný svetelný snímač rozpozná intenzitu okolitého svetla a podľa nej určí, aký jasný má displej byť na zachovanie ľahkej čitateľnosti. Počas dňa alebo pri silnom svetle sa automaticky zvýši jas, aby ste na displej videli aj pri záplave svetla. V noci alebo pri malom osvetlení sa jas zníži, aby ste sa na displej mohli pohodlne pozerať a nerušene spať bez prenikavého svetla z displeja rádiobudíka.

 • Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov pre hlboký a vzrušujúci zvuk

  Dynamické zvýraznenie basov maximalizuje hudobný zážitok zdôraznením basového obsahu na všetkých nastaveniach hlasitosti - od nízkej po vysokú. Stačí jeden dotyk tlačidla! Spodné basové frekvencie sa bežne stratia, keď sa hlasitosť nastaví na nízku úroveň. Aby sa tomuto zabránilo, dynamické zvýraznenie basov možno prepnúť na podporné basové úrovne, takže si budete môcť užívať konzistentný zvuk aj v prípade, že znížite hlasitosť.

 • Automatická synchronizácia času bez námahy zabezpečí presný čas

  Automatická synchronizácia času bez námahy zabezpečí presný čas

  Pomocou funkcie automatického nastavenia času v rádiobudíku nemusíte už nikdy zadávať čas. Hodiny automaticky vykonajú synchronizáciu s rozhlasovým signálom, dokonca aj keď sú vypnuté. Pri bezprostrednej potrebe nastavenia sa samé aktualizujú do jednej minúty a potom vykonávajú pravidelnú synchronizáciu s rozhlasovými signálmi, takže vždy ukazujú presný čas. Od prvého momentu vybalenia rádiobudíka zo škatule až po výpadok napájania sa môžete na svoj výrobok Philips spoľahnúť, že vám bez námahy a zaručene vždy poskytne správny čas.

 • Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Jemné zobudenie pre príjemný zážitok pri prebúdzaní

  Začnite svoj deň správne, zobúdzajúc sa na postupne sa zvyšujúcu hlasitosť budíka. Bežné zvuky budíka s prednastavenou hlasitosťou sú buď príliš slabé na zobudenie, alebo sú tak nepohodlne hlasné, že sa náhle zobudíte nepríjemným vytrhnutím zo sna. Zvoľte si prebúdzanie na zvuky svojej obľúbenej hudby, rádia alebo bzučiaka. Hlasitosť budíka jemného zobudenia sa postupne zvyšuje z jemne nízkej na znesiteľne vysokú, aby vás jemne prebudila.

 • Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Veľký podsvietený LCD displej pre ľahké zobrazenie v slabom svetle

  Podsvietený displej LCD zaistí ľahké sledovanie a prevádzku pri slabom osvetlení a poskytne jasné informácie už na prvý pohľad.

 • Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Digitálne ladenie s predvolenými stanicami pre vyššie pohodlie

  Jednoducho si nalaďte stanicu, ktorú chcete predvoliť, stlačte a podržte tlačidlo predvoľby a jej frekvencia sa uloží. S predvoľbami rozhlasových staníc, ktoré môžete uložiť, získate jednoduchý prístup k rozhlasovým staniciam bez toho, aby ste museli príslušné frekvencie vždy naladiť manuálne.

 • Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na Vaše obľúbené rádio alebo bzučiak

  Zobuďte sa na zvuky obľúbenej rozhlasovej stanice alebo bzučiaka. Jednoducho nastavte na rádiobudíku Philips budenie, ktoré vás zobudí naposledy počúvanou rozhlasovou stanicou, alebo si vyberte budenie zvukom bzučiaka. Keď nadíde čas budenia, rádiobudík Philips sa automaticky naladí na túto rozhlasovú stanicu alebo spustí zvuk bzučiaka.

 • Digitálne rádio prináša čistý zážitok z počúvania rádia bez rušenia

  Digitálne rádio prináša čistý zážitok z počúvania rádia bez rušenia

  Digitálne rádio prevyšuje kvalitou analógové FM vysielanie a je novým spôsobom vysielania rádia cez sieť terestriálnych vysielačov. Poslucháčom poskytuje viac možností a informácii v čistej kvalite zvuku bez praskania. Technológia umožňuje poslucháčovi, aby zafixoval najsilnejší nájdený signál. S digitálnymi stanicami si nemusíte pamätať frekvencie a predvoľby sa ladia podľa názvu stanice.

 • Jednoduché nastavenie hodín umožňuje nastavenie hodín a budíka bez návodu

  Čas a budík sa nastavujú tak ľahko, že pri tom nepotrebujete stručnú príručku spustenia ani návod na používanie. Čas a budík nastavíte jednoducho podľa tlačidiel na nádherne lesklej obrazovke rádiobudíka.

 • Nastaviteľné opakované budenie poskytuje extra čas na zdriemnutie

  Vychutnajte si ešte pár chvíľ v tie rána, kedy je tak ťažké vstávať. Keď sa spustí budík, jednoducho raz stlačte tlačidlo opakovaného budenia a zdriemnite si ďalších päť minút. Ak si chcete zdriemnuť ešte trochu viac, stlačte tlačidlo opakovaného budenia dvakrát a môžete si zdriemnuť desať minút alebo trikrát a môžete si zdriemnuť pätnásť minút – alebo ho jednoducho stlačte 6 krát a môžete si zdriemnuť až o 30 minút dlhšie. Pokiaľ budík nevypnete, môžete si zdriemnuť, koľkokrát len chcete. Doprajte si tie potrebné minúty extra spánku s vedomím, že budík sa ozve znova.

 • Časovač vypnutia automaticky vypne rádio v prednastavenom čase

  Časovač vypnutia vás nechá rozhodnúť, ako dlho chcete počúvať hudbu alebo rozhlasovú stanicu, kým zaspíte. Jednoducho nastavte časový limit (na max. 1 hodinu) a vyberte si stanicu, ktorú budete počúvať počas zaspávania. Rádio Philips bude ďalej hrať nastavený čas, potom sa automaticky prepne do energeticky úsporného tichého pohotovostného režimu. Časovač vypnutia vám umožňuje zaspať pri obľúbenom DJ-ovi rádia bez počítania ovečiek alebo obáv z plytvania energiou.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať