Bluetooth

  dokovací reproduktor s funkciou Bluetooth®

  Osloboďte svoju hudbu a nabite svoj telefón s Androidom

  Reproduktor s dokovacou stanicou Philips AS351/12 je nielen štýlový, ale prináša aj fantastický zvuk. Vložte svoj telefón so systémom Android do doku a počas prehrávania ho zároveň nabíjajte, alebo nabíjajte iné zariadenie cez rozhranie USB. Reproduktor sa dodáva s programom Songbird, ktorý zabezpečí jednoduchú synchronizáciu medzi telefónom a počítačom. Zobraziť všetky výhody

 • Osloboďte svoju hudbu a nabite svoj telefón s Androidom

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací reproduktor s funkciou Bluetooth®

pre zariadenia s Androidom AS351/12 Nájsť podobné výrobky

Osloboďte svoju hudbu a nabite svoj telefón s Androidom

s týmto reproduktorom s dokovacou stanicou

 • Do inteligentne navrhnutej dokovacej stanice FlexiDock s funkciou nabíjania sadne každý telefón so systémom Android.

  Do inteligentne navrhnutej dokovacej stanice FlexiDock s funkciou nabíjania sadne každý telefón so systémom Android.

  Dokovacia stanica Philips FlexiDock je dokonalým riešením pre telefóny so systémom Android. Jej jedinečný dizajn umožní dômyselne pripojiť väčšinu telefónov so systémom Android – či už sa konektor na pripojenie nachádza na spodnej, bočnej alebo dokonca na hornej strane. Takáto jedinečná flexibilita je navrhnutá pre telefóny so systémom Android od rôznych výrobcov, pre ktoré neexistuje štandardná poloha konektora Micro USB. Dokovaciu stanicu môžete tiež upraviť pre umiestnenie telefónu na výšku alebo na šírku, aby sa vždy nachádzal v strede reproduktora.

 • Prúdový prenos hudby zo zariadenia so systémom Android cez Bluetooth

  Prúdový prenos hudby zo zariadenia so systémom Android cez Bluetooth

  Počúvajte všetky svoje obľúbené skladby cez reproduktor s úžasným zvukom. Tento reproduktor s dokovacou stanicou Philips prehráva hudbu z vašich zariadení so systémom Android prostredníctvom technológie Bluetooth. Jednoducho preberte bezplatnú aplikáciu Philips DockStudio a po vložení zariadenia do dokovacej stanice sa automaticky zapne Bluetooth a zariadenie sa pripojí. Teraz si už môžete vychutnať výborný zvuk v dokonalom pohodlí. Len máloktoré zariadenie vytvorí tak kvalitný zvuk.

 • Presne vyladené basové otvory pre reprodukciu hlbokých výrazných basov

  Presne vyladené basové otvory pre reprodukciu hlbokých výrazných basov

  Dostatočne výkonná akustická hladina 3L priradená každému basovému reproduktoru je v dokonalej súhre s presne vyladenými basovými otvormi smerujúcimi zvuk dozadu, ktoré z tohto kompaktného reproduktora vyťažia skutočne úžasný a ucelený basový výkon. Výsledkom je výnimočná úroveň vernosti a úchvatný poslucháčsky zážitok.

 • Objavujte a zdieľajte hudbu a ďalšie funkcie prostredníctvom aplikácie DockStudio

  Objavujte a zdieľajte hudbu a ďalšie funkcie prostredníctvom aplikácie DockStudio

  Aplikácia Philips DockStudio rozširuje vaše reproduktory s dokovacou stanicou o veľké množstvo jedinečných funkcií. Môžete počúvať tisíce internetových rozhlasových staníc z celého sveta, prehľadávať svoju hudobnú zbierku a podeliť sa o to, čo práve počúvate, s priateľmi na lokalite Facebook alebo o svoje umelecké fotky na lokalite Flickr. Táto aplikácia obsahuje aj hudobnú funkciu Songbird, pomocou ktorej môžete bezproblémovo objavovať a prehrávať médiá a synchronizovať ich medzi počítačom a zariadeniami so systémom Android. V režime hodín vám aplikácia umožní nastaviť niekoľko prispôsobených hudobných budíkov a poskytne vám aktuálne informácie o počasí. Táto aplikácia je úplne zadarmo a môžete si ju prevziať z lokality Google Play.

 • Program Songbird na objavovanie a prehrávanie hudby a synchronizáciu medzi počítačom a zariadením so systémom Android

  Program Songbird na objavovanie a prehrávanie hudby a synchronizáciu medzi počítačom a zariadením so systémom Android

  Songbird predstavuje jednoduchý a používateľsky príjemný počítačový program a aplikáciu pre systém Android. Umožňuje vám prehľadávať a prehrávať všetky vaše médiá a bezproblémovo ich synchronizovať s počítačom. Intuitívne a výkonné funkcie správy hudobného obsahu vám umožňujú objaviť nových interpretov a hudobné štýly priamo v programe prostredníctvom obchodov s hudbou a médiami, služieb a webových lokalít. Prehrávajte celý obsah z vlastnej knižnice alebo z internetu a bezproblémovo ho pomocou synchronizácie preneste z počítača do zariadení so systémom Android.

 • Úžasné zvukové efekty hier cez Bluetooth

  Pôžitok z hrania nie je nikdy dokonalý bez skvelých zvukových efektov. Teraz môžu byť vaše hry v inteligentnom telefóne alebo akomkoľvek inom prenosnom zariadení ešte vzrušujúcejšie – vďaka tomuto reproduktoru s dokovacou stanicou od spoločnosti Philips, ktorý vás doslova zaplaví zvukom. Všetky zvuky budete počuť nahlas a zreteľne, vďaka čomu bude váš poslucháčsky zážitok ešte dokonalejší. Navyše, toto všetko dosiahnete úplne pohodlne – cez pripojenie Bluetooth. Stačí vytvoriť bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth medzi prenosným zariadením a reproduktorom s dokovacou stanicou a môžete sa oddať hre.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať