Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrôtové Hi-Fi reproduktory A9

  Philips Fidelio

  Bezdrôtové Hi-Fi reproduktory A9

  Všetka vaša hudba so zvukom s vysokou vernosťou. Bezdrôtovo.

  Počúvajte svoju hudbu bezdrôtovo a s vysokou vernosťou cez bezdrôtové Hi-Fi reproduktory Philips Fidelio. Prinášajú vám jednoduchý bezdrôtový prenos hudby a 6 Hi-Fi budičov, ktoré vytvárajú výkonný a dokonale stereofonický zvuk. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrôtové Hi-Fi reproduktory A9

Stereo zvuk s vysokou vernosťou, 100 W, 6 Hi-Fi budičov, Digitálny a analógový vstup AW9000/10 Nájsť podobné výrobky

Všetka vaša hudba so zvukom s vysokou vernosťou. Bezdrôtovo.

Posadnutí zvukom

 • Aplikácia AirStudio+ Lite na ovládanie hudby z mobilného zariadenia

  Aplikácia AirStudio+ Lite na ovládanie hudby z mobilného zariadenia

  Táto aplikácia, ktorá je dostupná zo stránok Apple App store a Google Play, automaticky rozpozná mobilné či iné kompatibilné zariadenia pripojené do vašej domácej siete Wi-Fi a umožní vám okamžitú kontrolu nad hudbou. Z ľubovoľného zariadenia môžete kdekoľvek ovládať prehrávanie, hlasitosť a zvukové nastavenia hudby, ako aj internetové hudobné služby a internetové rádiá.

 • Špeciálne nasmerovaný reproduktor vytvára širší stereo zvuk

  Špeciálne nasmerovaný reproduktor vytvára širší stereo zvuk

  Tento reproduktor je vybavený špeciálne nasmerovanými Hi-Fi budičmi profesionálnej triedy, ktorých dizajn vytvára najširšiu a najpohlcujúcejšiu zvukovú scénu. Rozmiestnenie budičov poskytuje neprekonateľnú kvalitu dynamického zvuku bez ohľadu na to, kde sa v miestnosti nachádzate. Vďaka jedinečnému dizajnu tieto reproduktory nenápadne zapadnú do vášho interiéru.

 • Vychutnajte si svet internetových hudobných služieb

  Vychutnajte si svet internetových hudobných služieb

  Získať predplatné k internetovým hudobným službám je ten najlepší spôsob, ako sa dostanete k pestrej ponuke hudby, vrátane najnovších vydaní. Navyše máte prístup k hudbe kedykoľvek a kdekoľvek, stačí, aby tam bolo pripojenie na internet. So službou Philips Wireless Hi-Fi môžete využívať internetové hudobné služby a nemusíte dokonca ani zapínať počítač.

 • Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových staníc

  Nalaďte si tisíce internetových rozhlasových staníc

  Bezdrôtový Hi-Fi systém Fidelio vám umožní počúvať viac ako 30 000 internetových rozhlasových staníc z celého sveta. Rozšírte svoje hudobné obzory a objavte skvelé stanice podľa žánru alebo krajiny, prípadne si vyberte vlastné obľúbené stanice z bohatej ponuky, ktorú máte na dosah ruky. Je to aj super jednoduché – každý bezdrôtový Hi-Fi systém Fidelio má tlačidlá na priamy prístup k ľubovoľnej stanici.

 • Autentický zvuk zo 6 budičov s audiofilskou kvalitou

  Autentický zvuk zo 6 budičov s audiofilskou kvalitou

  Každý reproduktor je vybavený troma Hi-Fi meničmi špičkovej kvality – dva basovo-stredové reproduktory naľavo a napravo od stredného výškového reproduktora zabezpečia skutočne pohlcujúci a dynamický zvuk

 • Digitálne a analógové vstupy pre výnimočnú flexibilitu

  Digitálne a analógové vstupy pre výnimočnú flexibilitu

  Digitálne a analógové vstupy prinášajú veľa možností, medzi inými aj výber bezdrôtového prenosu. Pripojte televízor, prehrávač diskov Blu-ray, hernú konzolu či iný prehrávač médií a vychutnávajte si ich vo zvuku s vysokou vernosťou z reproduktorov Philips

 • Špičková povrchová úprava s optimálnym akustickým výkonom

  Špičková povrchová úprava s optimálnym akustickým výkonom

  Drevené reproduktorové skrinky sú ideálnou voľbou pre optimálny akustický výkon. Optimalizované reproduktorové skrinky so systémom bass-reflex ešte viac vylepšujú výkon a hĺbku basov, takže z týchto štýlových drevených reproduktorov vychádza skutočne veľkolepý zvuk. Pozlátené konektory zaistia vynikajúci prenos zvukového signálu a ich robustná a korózii odolná kvalitná konštrukcia z nich robí originálne riešenie na pripojenie zariadení špičkovej triedy.

 • Univerzálne umiestnenie, takže zapadne do každej domácnosti

  Univerzálne umiestnenie, takže zapadne do každej domácnosti

  Bezdrôtový Hi-Fi reproduktor je dômyselne navrhnutý, aby skvele zapadol do interiéru každej domácnosti. Hliníková vrchná doska zvyšuje odolnosť a dodáva dizajnu nádych elegancie, ktorý je príjemne vyvážený jemnou tkaninou zakrývajúcou reproduktor.

 • Rýchle a jednoduché nastavenie

  Bezdrôtové Hi-Fi reproduktory Fidelio dokáže nastaviť každý – nemusíte byť technický odborník a od rozbalenia až po používanie vám to potrvá len 5 minút. Chceme, aby ste mohli začať používať reproduktory Fidelio čo možno najskôr, preto sme vynaložili dostatočne veľké úsilie, aby ste ich pripravili na používanie v niekoľkých jednoduchých krokoch. V skutočnosti vám systém Fidelio dokonca ponúkne priateľskú a zrozumiteľnú pomoc.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Napster je dostupný len v Nemecku a Spojenom kráľovstve.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať