Prenosný CD prehrávač

  Ochrana proti otrasom

  CD prehrávač AX2301 si obľúbite kvôli jednoduchému prístupu k prenosnej hudbe. Nájdete v ňom všestranný CD prehrávač, neprerušovanú hudbu a všetko, čo potrebujete pre počúvanie hudby na cestách, v atraktívnom, kovovo-striebornom tvare slzy.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Ochrana proti otrasom

 • Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov je inteligentná podpora basov, ktorá maximálne posilňuje basy pri vysokých hlasitostiach bez skreslenia zvuku a pri nízkych hlasitostiach bez narušenia spodných basových frekvencií. Technologicky vyspelá elektronika nepretržite monitoruje hlasitosť a úroveň basov a obidve precízne meria, aby sa predišlo skresleniu zvuku, takže výsledné basy sú optimalizované. Digital Dynamic Bass Boost umožňuje pôžitok z jedinečného basového výkonu - bez ohľadu na zvolenú úroveň zvuku.

 • ESP - aby hudba pri pohybe neskákala

  Ochrana elektronického preskočenia zaisťuje, že hudba neskáče, aj keď je prehrávač vystavovaný úderom a otrasom pri behu alebo inom pohybe. Zatiaľ čo sa vaše CD prehráva, hudba sa nepretržite zaznamenáva do vyrovnávacej pamäte prehrávača, ktorá dočasne hudbu ukladá. Aj keď je zariadenie náhodou alebo pri športe vystavené úderom alebo otrasom, vy budete naďalej počuť neprerušovanú hudbu uloženú vo vyrovnávacej pamäti. Medzičasom sa laser rýchlo znovu zameria na bod, pri ktorom sa otras vyskytol, a obnoví prehrávanie, aby znovu naplnilo vyrovnávaciu pamäť.

 • Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

  Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní vychutnávať si hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať