Prenosný CD prehrávač

  Prenosný CD prehrávač

  Tenké a odolné voči otrasom

  Hľadáte CD prehrávač so skvelými funkciami a pohodovým vzhľadom? Práve ste ho našli. AX3301 prehrávače sú tenké a ultramoderné s jedinečným animovaným optickým plášťom a množstvom vzrušujúcich farieb pre dosiahnutie zábavného zážitku z hudby.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tenké a odolné voči otrasom

 • Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov - skvelé basy pri ľubovoľnej hlasitosti

  Digitálne dynamické zvýraznenie basov je inteligentná podpora basov, ktorá maximálne posilňuje basy pri vysokých hlasitostiach bez skreslenia zvuku a pri nízkych hlasitostiach bez narušenia spodných basových frekvencií. Technologicky vyspelá elektronika nepretržite monitoruje hlasitosť a úroveň basov a obidve precízne meria, aby sa predišlo skresleniu zvuku, takže výsledné basy sú optimalizované. Digital Dynamic Bass Boost umožňuje pôžitok z jedinečného basového výkonu - bez ohľadu na zvolenú úroveň zvuku.

 • 45 sekundové ESP™

  Elektronická ochrana preskočenia je výhodná funkcia, ktorá zaisťuje že hudba neskáče, aj keď je CD prehrávač vystavovaný úderom a otrasom pri behu alebo inom pohybe. Zariadenia s elektronickou ochranou preskočenia majú inteligentnú elektronickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá nastavuje jej obsah aj rýchlosť lasera automaticky, čím zaručuje nerušené počúvanie hudby.

 • Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

  Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní vychutnávať si hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať