Prenosný CD prehrávač

    PLUS digitálny FM tuner

    Všestranný model prenosného CD prehrávača AZT3202 s FM tunerom má mnoho čo ukázať. Dokáže prehrávať CD, ktoré ste sami nahrali, uložiť 30 FM rádiostaníc a obsahuje funkciu Digital Dynamic Bass Boost pre skvelé basové zvuky.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PLUS digitálny FM tuner

s 30 predvoľbami staníc

  • 45 sekundové ESP™

    Elektronická ochrana preskočenia je výhodná funkcia, ktorá zaisťuje že hudba neskáče, aj keď je CD prehrávač vystavovaný úderom a otrasom pri behu alebo inom pohybe. Zariadenia s elektronickou ochranou preskočenia majú inteligentnú elektronickú vyrovnávaciu pamäť, ktorá nastavuje jej obsah aj rýchlosť lasera automaticky, čím zaručuje nerušené počúvanie hudby.

  • Prehráva CD, CD-R a CD-RW disky

    Spoločnosť Philips je známa výrobou produktov, ktoré sú kompatibilné s veľkým množstvom diskov dostupných na trhu. Tento audio systém vám umožní vychutnávať si hudbu z diskov CD, CD-R a CD-RW. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby. CD-RW (kompatibilný s prepisovateľnými diskami CD) znamená, že váš audio systém dokáže prehrávať nahrávateľné disky CD (CD-R) aj prepisovateľné disky CD (CD-RW). Disky CD-R je možné nahrať jeden raz a možno ich prehrávať na ľubovoľnom prehrávači CD, zatiaľ čo disky CD-RW je možné viacnásobne nahrávať a prepisovať a možno ich prehrávať len na kompatibilných prehrávačoch zvukových diskov CD.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať