plazmový monitor

  plazmový monitor

  Displej s vysokým rozlíšením pre verejné priestranstvá

  Najmodernejší cenovo priaznivý plazmový monitor, špeciálne navrhnutý pre vnútorné verejné sledovanie. Prvotriedny deinterlacer, pokročilé digitálne spracovanie obrazu a najnovšia plazmová technológia zaručujú optimálne zobrazenie vašej správy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Displej s vysokým rozlíšením pre verejné priestranstvá

50" (127 cm) širokouhlý XGA plazmový monitor

 • HDMI vstup pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI vytvára nekomprimované digitálne prepojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku. Bezchybný obraz dosahuje vďaka eliminácii akejkoľvek konverzie do analógového signálu. Vďaka neredukovanému signálu sa získava znížené blikanie a čistejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. HDMI vstup je spätne plne kompatibilný s DVI zdrojmi vrátane digitálneho zvuku. HDMI používa HDCP ochranu kopírovania.

 • Vysoký jas (1 500 cd/m²) a kontrast (30000:1)

  Vysoké hodnoty jasu a kontrastu sú mimoriadne užitočné na verejných priestranstvách, kde sú svetelné podmienky premenlivé a často ich nemožno ovplyvniť.

 • Odstránenie efektu prekladania prispôsobené pohybu pre ostré obrázky

  Tento inteligentný algoritmus odstraňujúci efekt prekladania je schopný zistiť typ video zdroja (napríklad statický obraz, obraz v pohybe alebo film) a automaticky optimalizovať proces odstránenia efektu prekladania pomocou priestorového, časového alebo filmového režimu. Výsledkom je vždy ostrý a stabilný obraz.

 • Monitor sa dá diaľkovo ovládať po sieti

  Ovládateľnosť po sieti umožňuje používateľovi ovládať a nastavovať monitory na diaľku cez protokol RS232.

 • Posunutie signálu VGA umožňuje zreťaziť ďalšie monitory

  V prípade, ak potrebujú viaceré obrazovky zdieľať rovnaký vstupný signál, posunutie signálu VGA ponúka cenovo priaznivé riešenie, pri ktorom je vstupný signál VGA zosilnený a sprístupnený na výstupnom konektore VGA, ku ktorému možno pripojiť ďalší monitor.

 • Skryté a uzamykateľné ovládacie tlačidlá

  Lokálne ovládacie tlačidlá displeja sú umiestnené takým spôsobom, aby boli menej viditeľné pre okamžitý prístup. Navyše je možné senzor diaľkového ovládania, ako aj lokálne ovládacie tlačidlá, deaktivovať cez RS232, aby sa tak zabránilo nežiadúcemu ovládaniu displeja v prípade, že je umiestnený na verejnom priestranstve.

 • Pokročilá funkcia zabraňujúca vypáleniu na zabránenie efektu duchov

  Do zariadenia bola implementovaná ochranná funkcia s názvom „posun pixelov“. Po aktivácii ochranného mechanizmu sa automaticky posunie poloha pixelov zobrazeného obrazu, čím sa predíde „zobrazovaniu duchov“. Ako ďalšia bola zabudovaná ochrana proti vypáleniu. V závislosti od modelu sú tzv. „duchovia“ odstraňovaní aplikovaním plného bieleho signálu po určitý časový úsek na celý panel alebo obrátením obrazu, čím sa dosiahne ten istý výsledok.

 • Očakávaná viac ako 60 000 hodín dlhá životnosť panela

  Pri verejných zobrazovacích aplikáciách sa často vyžaduje prevádza 24/7. Dokonca aj po 60 000 hodinách prevádzky bude dosahovať úroveň jasu aspoň 50% pôvodnej hodnoty.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Bezolovnatá obrazovka chráni životné prostredie

  Bezolovnaté obrazovky sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi štandardmi European Community Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok poškodzujúcich životné prostredie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať