Zvuk a obraz

  LCD monitor

  Úžasný displej pre použitie vo verejných interiéroch

  Majte pod kontrolou svoje výdavky pomocou tohto 37" (94 cm) LCD monitora ovládateľného cez sieť. Či už sa používa v sieti, alebo ako verejný monitor, ponúka tento model množstvo funkcií, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky zobrazovania pri použití vo verejnom a firemnom prostredí. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

37" (94 cm), multimédiá, WXGA BDL3731V/00 Nájsť podobné výrobky

Úžasný displej pre použitie vo verejných interiéroch

 • Širokoformátové WXGA rozlíšenie 1366 x 768 pre ostrejšie zobrazovanie

  Širokouhlý LCD panel s XGA rozlíšením dokáže zobrazovať 1366 x 768 pixelov; WXGA umožňuje monitorom, aby nemuseli používať prekladaný obraz, čím zaisťuje lepší zobrazovací výkon a presný efekt farebného zobrazovania.

 • HDMI vstup pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI vytvára nekomprimované digitálne prepojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku. Bezchybný obraz dosahuje vďaka eliminácii akejkoľvek konverzie do analógového signálu. Vďaka neredukovanému signálu sa získava znížené blikanie a čistejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. HDMI vstup je spätne plne kompatibilný s DVI zdrojmi vrátane digitálneho zvuku. HDMI používa HDCP ochranu kopírovania.

 • Kompenzované zabr. preklad. pohybu

  Kompenzované zabránenie prekladanie pohybu používa inteligentný algoritmus, ktorý používa obraz z digitálnej pamäte, aby zmeral a odhadol rýchlosť pohybu a smer objektov a následne vytvoril nové políčka s upravenými polohami pohybu, takže videoobsah bude mať vynikajúco plynulý, nechvejúci sa a ostro sa pohybujúci obraz.

 • 3D hrebeňový filter oddeľuje farby a poskytuje ostrý obraz

  3D hrebeňový filter oddeľuje signály jasu a farby v 3D sfére, odstraňuje prekríženie farieb, prekríženie svietivosti a skreslenie obrazových bodov - to všetko znižuje zážitok z pozerania. Digitálny 3D hrebeňový filter porovnáva polia televízneho obrazu za účelom presného oddelenia farieb od čierno-bielej informácie a odstraňuje horizontálne a vertikálne ostávajúce body, ako aj hemženie sa bodov. Výsledkom je obraz ostrý ako britva.

 • PiP umožňuje súčasne sledovať druhý zdroj obrazu

  Umožňuje súčasne sledovať dva rozličné zdroje, buď dva zdroje obrazu alebo kombináciu s dátami/grafikou.

 • Ovládanie podsvietenia

  V závislosti od okolitého osvetlenia verejného alebo firemného prostredia budete možno chcieť prispôsobiť intenzitu svetelného výkonu vášho displeja. Zníženie úrovne podsvietenia môže ušetriť veľké množstvo energie, a to hlavne na verejných priestranstvách, kde sú displeje každý deň v prevádzke mnoho hodín.

 • Rozšírený balík príslušenstva

  Tento displej je bežne vybavený balíkom príslušenstva, ktorý zahŕňa diaľkové ovládanie, používateľskú príručku, DVI a VGA káble, stojan (nohu) a (odnímateľné) reproduktory.

 • Monitor sa dá diaľkovo ovládať po sieti

  Ovládateľnosť po sieti umožňuje používateľovi ovládať a nastavovať monitory na diaľku cez protokol RS232.

 • Možná prevádzka v režime zobrazenia na výšku

  Tento displej sa dá bezpečne a spoľahlivo upevniť do polohy pre zobrazenie na výšku.

 • Skryté a uzamykateľné ovládacie tlačidlá

  Lokálne ovládacie tlačidlá displeja sú umiestnené takým spôsobom, aby boli menej viditeľné pre okamžitý prístup. Navyše je možné senzor diaľkového ovládania, ako aj lokálne ovládacie tlačidlá, deaktivovať cez RS232, aby sa tak zabránilo nežiadúcemu ovládaniu displeja v prípade, že je umiestnený na verejnom priestranstve.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať