Nepopísané

  LCD monitor

  Zapôsobte a zapojte svoje publikum

  Tento 46" (117 cm) profesionálny LCD monitor zobrazí presne to, čo chcete vyjadriť. Bez ohľadu na to, či sa používa v sieti, pri dlaždicovom zobrazení na videostene alebo ako samostatný verejný displej, tento model ponúka celú škálu funkcií, ktoré budú vyhovovať aj tým najnáročnejším aplikáciám Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

46" (117 cm), multimédiá, HDTV monitor BDL4631V/00 Nájsť podobné výrobky

Zapôsobte a zapojte svoje publikum

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • HDMI vstup pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI vytvára nekomprimované digitálne prepojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku. Bezchybný obraz dosahuje vďaka eliminácii akejkoľvek konverzie do analógového signálu. Vďaka neredukovanému signálu sa získava znížené blikanie a čistejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. HDMI vstup je spätne plne kompatibilný s DVI zdrojmi vrátane digitálneho zvuku. HDMI používa HDCP ochranu kopírovania.

 • Možná prevádzka v režime zobrazenia na výšku

  Tento displej sa dá bezpečne a spoľahlivo upevniť do polohy pre zobrazenie na výšku.

 • Skryté a uzamykateľné ovládacie tlačidlá

  Lokálne ovládacie tlačidlá displeja sú umiestnené takým spôsobom, aby boli menej viditeľné pre okamžitý prístup. Navyše je možné senzor diaľkového ovládania, ako aj lokálne ovládacie tlačidlá, deaktivovať cez RS232, aby sa tak zabránilo nežiadúcemu ovládaniu displeja v prípade, že je umiestnený na verejnom priestranstve.

 • Monitor sa dá diaľkovo ovládať po sieti

  Ovládateľnosť po sieti umožňuje používateľovi ovládať a nastavovať monitory na diaľku cez protokol RS232.

 • VGA zoslučkovanie umožňuje uzatvorený cyklus pre viacero monitorov

  Uzatvorený cyklus viacerých obrazoviek poskytuje možnosť ovládania vizuálneho obsahu z jedného zdroja do viacerých monitorov na rôznych miestach v rámci danej lokality.

 • Funkcia zlepšenej ochrany proti zvyškovému obrazu

  Statické obrazy ponechané na obrazovke počas dlhších časových období môžu na displejoch LCD zanechať „duchov“ alebo tzv. efekt zvyškového obrazu. Aj napriek tomu, že vznik zvyškového obrazu na LCD displejoch nie je trvalý, je dobré mu predchádzať, a to hlavne na miestach, kde sa obsah zobrazuje takmer 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Pokročilá funkcia zoomu podporuje aplikácie dlaždicového zobrazovania na videostene

  Vstavaná funkcia zoomu umožňuje jednoduchú implementáciu matice videosteny bez potreby drahého externého vybavenia. Dokáže vytvoriť videostenu z 25 displejov tak, že sa rozdelí až 5 displejov vodorovne a vertikálne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať