Nepopísané

LCD monitor

    LCD monitor

    Vychutnajte si kvalitný, ostrý a čistý obraz

    Urobte dojem na svoje publikum a odovzdávajte svoje marketingové posolstvá a iné informácie v úžasnej kvalite s týmto vysokofunkčným informačným displejom. Ukrýva v sebe širokú škálu možností vstupu videa a zásuvku OPS – skrátka skvelá voľba. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

117 cm (46”), multimédiá, Full HD BDL4645E/00 Nájsť podobné výrobky

Vychutnajte si kvalitný, ostrý a čistý obraz

so štýlovým displejom Full HD

  • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

    Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

    Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

  • Zásuvka štandardu Open Pluggable Specification

    Zásuvka štandardu Open Pluggable Specification (OPS), vyvinutá pre digitálne reklamno-informačné zobrazenie, zaručuje úplne bezproblémovú zmenu alebo inováciu multimediálneho prehrávača. Stačí pripojiť multimediálny prehrávač k displeju – a môžete začať. Bez ohľadu na to, či máte prehrávač základnej, strednej alebo high-end triedy, OPS je plne kompatibilná a zabezpečí vám nižšie celkové prevádzkové náklady (TCO) po dlhšiu dobu.

  • Ovládateľnosť cez sieť: RJ45

    Vstavaný port LAN (RJ45) umožňuje jednoduchý manažment vášho displeja. Cez pripojenie RJ45 môžete nakonfigurovať každý displej alebo rýchlo a pohodlne zistiť stav každého zariadenia.

  • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

    Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

  • Pokročilá funkcia zoomu podporuje aplikácie dlaždicového zobrazovania na videostene

    Vstavaná funkcia zoomu umožňuje jednoduchú implementáciu matice videosteny bez potreby drahého externého vybavenia. Dokáže vytvoriť videostenu z 25 displejov tak, že sa rozdelí až 5 displejov vodorovne a vertikálne.

  • Systém SmartPower na úsporu energie

    Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

  • HDMI vstup pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

    HDMI vytvára nekomprimované digitálne prepojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku. Bezchybný obraz dosahuje vďaka eliminácii akejkoľvek konverzie do analógového signálu. Vďaka neredukovanému signálu sa získava znížené blikanie a čistejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. HDMI vstup je spätne plne kompatibilný s DVI zdrojmi vrátane digitálneho zvuku. HDMI používa HDCP ochranu kopírovania.

  • Funkcia zlepšenej ochrany proti zvyškovému obrazu

    Statické obrazy nechané na obrazovke počas dlhších časových období môžu na displejoch LCD zanechať „duchov“ alebo tzv. efekt zvyškového obrazu. Aj napriek tomu, že vznik zvyškového obrazu na LCD displejoch nie je trvalý, môžete tomu zabrániť, a to hlavne na miestach, kde sa obsah zobrazuje 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

  • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

    Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať