Prehrávač diskov Blu-ray/DVD prehrávač

  Dokonalý spoločník pre váš televízor 4K Ultra HD

  Prehrávač diskov Blu-ray a DVD prinesie kino priamo k vám. Model BDP7750 vďaka prevzorkovaniu na 4K Ultra HD zmení váš obsah v rozlíšení Full HD na neuveriteľne ostré a jasné rozlíšenie 4K Ultra HD. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 199,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

7000 series Prehrávač diskov Blu-ray/DVD prehrávač

Rozlíšenie 4K Ultra HD, Prehrávanie diskov 3D Blu-ray, Miracast™, Vstavané WiFi BDP7750/12 Nájsť podobné výrobky

Dokonalý spoločník pre váš televízor 4K Ultra HD

 • Prevzorkujte obsah vo Full HD na rozlíšenie 4K Ultra HD

  Prevzorkujte obsah vo Full HD na rozlíšenie 4K Ultra HD

  Pozrite si svoje obľúbené filmy a fotografie, ako ste ich doposiaľ ešte nevideli. Premeňte ich zo štandardnej HD kvality na rozlíšenie 4K x 2K, vďaka ktorému budú neuveriteľne ostré, čisté a štvornásobne detailnejšie. Nechajte svoj televízor s rozlíšením 4K zažiariť vďaka funkcii okamžitého prevzorkovania prehrávača BDP7750.

 • Využite celý potenciál obsahu vášho zariadenia s technológiou Miracast™ na obrazovke televízora

  Využite celý potenciál obsahu vášho zariadenia s technológiou Miracast™ na obrazovke televízora

  MiracastTM je štandard bezdrôtového vysielania obsahu na obrazovke medzi dvomi rovnocennými zariadeniami prostredníctvom pripojenia Wi-Fi Direct. Jednoduché používateľské prostredie umožňuje prenášať zobrazenie z prenosného zariadenia s certifikáciou Miracast™ na väčšiu obrazovku televízora bez toho, aby vás obmedzovali nainštalované kodeky.

 • 7.1-kanálový priestorový zvuk pre dokonalý filmový zážitok

  7.1-kanálový priestorový zvuk pre dokonalý filmový zážitok

  Vychutnajte si ten najlepší zvukový zážitok pri všetkých typoch obsahu. Keď sledujete film, môžete sa pomocou úplného priestorového zvuku 7.1 dokonale ponoriť do deja. Keď počúvate hudbu, kde priestorový zvuk nie je potrebný, systém intuitívne prepne na stereofónny zvuk s konfiguráciou 2.1, pri ktorej sa bude hudba reprodukovať v tom najlepšom formáte. Samozrejme si vždy môžete vybrať z rôznych dostupných predvolených zvukových režimov vášho prehrávača diskov Blu-ray alebo DVD, od čistého sterea alebo 7-kanálového sterea až po priestorový zvuk Dolby TrueHD a DTS Master Audio 7.1. Tým vždy dosiahnete ten najlepší zážitok zo zvuku vo vysokom rozlíšení.

 • CinemaPerfect HD pre čistejšie a ostrejšie prehrávanie videa

  CinemaPerfect HD pre čistejšie a ostrejšie prehrávanie videa

  Technológia CinemaPerfect HD spoločnosti Philips prináša nový štandard jasnejšieho a ostrejšieho obrazu pri prehrávaní videa. Táto inteligentná technológia potláča šum a vytvára ostrejší obraz, čím prináša dosiaľ nevídanú, vysokú kvalitu obrazu. Potláčanie šumu a špičkové zvyšovanie rozlíšenia obrazu pomáhajú potláčať šum, ktorý vzniká pri komprimácii videa do formátu MPEG. Táto technológia s vylepšeným spracovaním farieb vytvára na obrazovke ostrý a hlboký obraz.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD prinášajú 7.1-kanálov detailného zvuku z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli tvorcovia. Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD sú dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Prehrávanie diskov 3D Blu-ray pre 3D zážitok vo Full HD priamo u vás doma

  Prehrávanie diskov 3D Blu-ray pre 3D zážitok vo Full HD priamo u vás doma

  Full HD 3D vytvára dojem hĺbky a tým vám priamo u vás doma poskytne realistický divácky zážitok ako v kine. Samostatné obrazy pre ľavé a pravé oko sú zaznamenané v plnej kvalite HD 1920 x 1080 a striedavo sa prehrávajú na obrazovke vo vysokej rýchlosti. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, že otvárajú a zatvárajú ľavé a pravé šošovky synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vytvára sa obraz v rozlíšení Full HD 3D.

 • Okamžitá konverzia z 2D na 3D pre pohlcujúci filmový zážitok

  Okamžitá konverzia z 2D na 3D pre pohlcujúci filmový zážitok

  Pozrite si svoju zbierku 2D filmov v úžasnom zobrazení 3D priamo u vás doma. Technológia okamžitej konverzie na 3D využíva najmodernejšiu digitálnu technológiu analýzy video obsahu vo formáte 2D na rozlíšenie medzi predmetmi v popredí a pozadí. Tým vytvorí mapu hĺbky, na základe ktorej sa bežné formáty videa v 2D prekonvertujú do úžasného zobrazenia v 3D. Ak máte kompatibilný 3D televízor, ste ihneď pripravení zažiť 3D obsah v rozlíšení Full HD.

 • Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Premeňte svoj smartfón na diaľkové ovládanie AV výrobkov Philips

  Aplikácia Philips MyRemote vám umožní používať telefón typu smartphone – iPhone, iPod Touch alebo smartphone so systémom Android – ako diaľkové ovládanie k sieťovo pripojeným AV výrobkom značky Philips. Táto aplikácia automaticky rozpozná váš prehrávač Blu-ray, domáce kino alebo audio systém Streamium značky Philips, ktoré sú pripojené k vašej domácej sieti Wi-Fi, a umožní vám okamžite ovládať tieto zariadenia z akéhokoľvek miesta u vás doma. A ak máte v sieti pripojené viac ako jedno AV zariadenie značky Philips, aplikácia vám ponúkne možnosť výberu medzi nimi a budete ich môcť ovládať nezávisle od seba. Táto bezplatná aplikácia bolo vyvinutá exkluzívne spoločnosťou Philips.

 • Rozhranie USB 2.0 prehráva videá/hudbu z USB jednotky flash/pevného disku

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je priemyselný štandard, ktorý umožňuje ľahké vysokorýchlostné pripojenie periférnych zariadení do počítačov, spotrebnej elektroniky a mobilných zariadení. Rozhranie USB 2.0 poskytuje lepší a vyšší výkon – až 40-krát rýchlejší v porovnaní s rozhraním USB 1.0, a prenos dát rýchlosťou až 480 Mb/s namiesto pôvodných 12 Mb/s. Keď ho zapojíte, nakonfiguruje sa automaticky. Ak máte prenosné zariadenia alebo pevné disky s rozhraním USB 2.0, stačí ich pripojiť, vybrať film, hudbu alebo fotografie a spustiť prehrávanie.

 • Tlačidlá citlivé na dotyk pre intuitívne ovládanie

  S dotykovými tlačidlami stačí na zadanie vašej voľby ľahký dotyk povrchu tlačidla. Už viac nemusíte silno stláčať tlačidlá na zariadení!

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Iba telefóny a tablety so systémom Android verzie 4.2 alebo novšej podporujúce funkciu Miracast

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať