Prehrávač diskov Blu-ray

  Realita má odteraz silnú konkurenciu

  Naplno si vychutnajte dokonalú a čistú audio-vizuálnu zábavu, ktorá sa vyrovná realite. Vychutnajte si živý a krištáľovo čistý obraz s detailným zvukom, ktoré prináša tento elegantný a fantastický prehrávač diskov Blu-ray. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Prehrávač diskov Blu-ray

Obrazový procesor Qdeo, Prevodníky TI DAC Burr-Brown BDP9500/12 Nájsť podobné výrobky

Realita má odteraz silnú konkurenciu

 • Spracovanie obrazu Qdeo™ pre filmy v ich najčistejšej forme

  Spracovanie obrazu Qdeo™ pre filmy v ich najčistejšej forme

  Qdeo™ je technológia na spracovanie obrazu, ktorá vytvára plynulý a prirodzený obraz. Väčšina druhov obrazu obsahuje šum a artefakty, ktoré sú pri sledovaní na TV s vysokým rozlíšením veľmi rušivé. Spracovanie technológiou Qdeo™ vytvára obraz, ktorý má nízky šum, zdokonalené farby, vyšší kontrast, jemné detaily a zlepšenú priestorovú hĺbku, čo vytvára plynulý, príjemný a podmanivý divácky zážitok. Technológia Qdeo™ navyše funguje pri všetkých druhoch zdrojov obrazu, vrátane diskov Blu-ray, DVD či dokonca internetového videa nízkej kvality.

 • Posunutie titulkov pre širokouhlé obrazovky bez orezania titulkov

  Posunutie titulkov pre širokouhlé obrazovky bez orezania titulkov

  Posunutie titulkov je praktická funkcia, ktorá umožňuje používateľovi upraviť polohu titulkov na obrazovke televízora alebo počítača. Pomocou diaľkového ovládania môžu používatelia posúvať titulky nahor alebo nadol po obrazovke. Na širokouhlých obrazovkách, ako sú systémy 21:9 Cinema a projektory, sú niekedy titulky orezané. Ak ich chce používateľ vidieť jasne, musí zmeniť pomer strán zobrazenia, čo odporuje účelu širokouhlej obrazovky. Pomocou funkcie posunutia titulkov môže používateľ zachovať správny pomer strán zobrazenia a súčasne mať titulky zobrazené na obrazovke v ideálnej polohe.

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • Pozlátené AV konektory pre ten najlepší obraz a zvuk

  Pozlátené AV konektory pre ten najlepší obraz a zvuk

  Pozlátené AV konektory zaručujú vyššiu kvalitu pri prenose zvukového signálu v porovnaní s tradičnými „pripínacími“ káblami, pretože poskytujú vyššiu spoľahlivosť a odolnosť. Zároveň minimalizujú straty signálu zo zosilňovača do reproduktora, vďaka čomu dosahujú reprodukciu zvuku, ktorá ja maximálne verná realite.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD prinášajú 7.1-kanálov detailného zvuku z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli tvorcovia. Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD sú dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Prevodníky TI DAC Burr-Brown pre reprodukciu zvuku vysokej kvality

  Prevodníky TI DAC Burr-Brown pre reprodukciu zvuku vysokej kvality

  TI Burr-Brown je veľmi známa značka a synonymum pre špičkový výkon a kvalitu. Špecializuje sa na výrobu Hi-Fi komponentov audiofilskej kvality, ako sú digitálno-analógové prevodníky (DAC). Spoločnosť Philips dôveruje a používa prevodníky TI Burr-Brown DAC, ktoré premieňajú digitálne audiosignály na analógové pomocou vzorkovacej frekvencie 192 kHz s 24-bitovým rozlíšením. Tým sa uchová viac informácií z pôvodného analógového tvaru krivky zvuku, vďaka čomu poslucháč zažije oveľa bohatšiu reprodukciu zvuku.

 • Samostatný toroidný napájací zdroj pre čistý zvuk bez šumu

  Samostatný toroidný napájací zdroj pre čistý zvuk bez šumu

  Toroidný napájací zdroj je transformátor napätia s kruhovým jadrom. Použitie samostatného toroidného transformátora a lineárneho napájacieho zdroja zaručí stabilné a nerušené napájanie potrebné pre analógové zvukové signály. Táto konštrukcia dokáže zabrániť akejkoľvek interferencii digitálneho signálu v porovnaní s bežným dizajnom, pri ktorom sa na napájanie digitálneho video signálu a analógového zvukového signálu využíva rovnaký zdroj napájania. Výsledkom je čistý zvuk s minimálnym množstvom šumu.

 • Pevný 3 mm hliníkový plášť zabezpečí optimálny výkon

  Pevný 3 mm hliníkový plášť zabezpečí optimálny výkon

  Pevný 3 mm hliníkový plášť vám zabezpečí optimálny výkon. Vďaka väčšej hrúbke, než je bežná norma v tomto odvetví, je táto skrinka dostatočne robustná na to, aby dokázala odolať vibráciám alebo rušeniu z iných elektrických spotrebičov a súčasne dodala vášmu prehrávaču diskov Blu-ray elegantný a štýlový vzhľad.

 • BD-Live (Profile 2.0) umožní využívať bonusový on-line obsah diskov Blu-ray

  BD-Live (Profile 2.0) umožní využívať bonusový on-line obsah diskov Blu-ray

  BD-Live vám ešte viac pootvorí dvere do sveta vysokého rozlíšenia. Prijímajte aktuálny obsah len tým, že pripojíte svoj prehrávač diskov Blu-ray k internetu. Čakajú na vás vzrušujúce nové zážitky, ako napríklad exkluzívny obsah na prevzatie, udalosti naživo, komunikácia naživo, hranie hier a on-line nakupovanie. Surfujte na vlne vysokého rozlíšenia pomocou prehrávania diskov Blu-ray a BD-Live

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Dotykové ovládacie prvky pre plynulý a jednoduchý prístup

  S dotykovými tlačidlami stačí na zadanie vašej voľby ľahký dotyk povrchu tlačidla. Už viac nemusíte silno stláčať tlačidlá na zariadení!

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať