Nepopísané

  LCD monitor

  Viac interakcie s publikom

  Pomocou displeja BDT3215EM/04 môžete svojmu publiku prezentovať dôležité informácie alebo marketingové posolstvá v úžasnej kvalite. Vďaka interaktívnej dotykovej obrazovke môžete zákazníka zaujať viac, ako kedykoľvek predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

81 cm (32”), multimédiá, HD Ready (s podporou HD) BDT3215EM/04 Nájsť podobné výrobky

Viac interakcie s publikom

s 81 cm/32" dotykovým displejom LCD

 • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

 • Optické snímanie dotyku

  Vďaka 4 kamerám, po jednej v každom rohu displeja, si môžete byť istí vynikajúcou presnosťou a rýchlym optickým snímaním dotykov, pri ktorom nie je potrebný žiadny fyzický prítlak. Dotyková obrazovka ponúka rýchlu odozvu a požadovanú úroveň presnosti, či už s holým prstom, prstom v rukavici či dokonca 4 mm dotykovým perom.

 • 4 dotykové body

  4 dotykové body vám poskytnú vyššiu mieru interaktivity. Sú ideálne v prípadoch, keď chcú vašu aplikáciu používať súčasne viacerí používatelia. 4 dotykové body predstavujú mimoriadne cenovo úsporné riešenie.

 • Nezávislé od softvéru

  Naše dotykové obrazovky sú nezávislé od softvéru a fungujú s väčšinou komerčne dostupných softvérov pre dotykové obrazovky, vrátane systémov Windows XP/7 a Mac OS. Pripojte cez port USB k počítaču alebo notebooku. Nie je potrebná žiadna kalibrácia.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Inteligentný nástavec v zadnom kryte na vloženie malého PC

  Profesionálne počítače sú súčasťou väčšiny inštalácií verejného reklamno-informačného zobrazovania. Pomerne často zväčšujú hrúbku informačného displeja a prinášajú komplikované umiestnenie káblov. Preto sme tento displej navrhli s inteligentným nástavcom v zadnom kryte, ktorý je ideálny na integráciu profesionálneho počítača s malým rozmerovým formátom. Okrem toho systém na usporiadanie káblov ponúka skvelé riešenie, vďaka ktorému budú vaše káble usporiadané a profesionálne zorganizované.

 • Funkcia zlepšenej ochrany proti zvyškovému obrazu

  Statické obrazy nechané na obrazovke počas dlhších časových období môžu na displejoch LCD zanechať „duchov“ alebo tzv. efekt zvyškového obrazu. Aj napriek tomu, že vznik zvyškového obrazu na LCD displejoch nie je trvalý, môžete tomu zabrániť, a to hlavne na miestach, kde sa obsah zobrazuje 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • Ovládanie a konfigurácia na diaľku pomocou protokolu RS232

  Ovládanie na diaľku umožňuje používateľovi vzdialene ovládať a nastavovať monitory pomocou protokolu RS232. Pomocou príkazov CEC máte kedykoľvek úplnú kontrolu nad všetkými monitormi vo vašej reklamno-informačnej sieti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať