Nepopísané

Dotykový monitor LCD

  Dotykový monitor LCD

  Viac interakcie s publikom

  Prezentujte publiku svoje posolstvá v úžasnej kvalite. Vďaka kapacitnej dotykovej obrazovke dokážete svojich zákazníkov vo verejných priestoroch upútať omnoho intenzívnejšie než kedykoľvek predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dotykový monitor LCD

107 cm (42”), multimédiá, Full HD BDT4225EX/02 Nájsť podobné výrobky

Viac interakcie s publikom

vďaka robustnej viacdotykovej obrazovke

 • 2 dotykové body

  Využite interaktívne funkcie viacdotykového ovládania. Tento monitor prináša výhody robustnejšej obrazovky v spojení s viacdotykovými ovládacími gestami, vďaka čomu dokáže používať všestrannejší softvér na dotykové ovládanie.

 • Kapacitná dotyková obrazovka

  Táto kapacitná dotyková obrazovka používa 5-mm tvrdené sklo. Preto je ideálna pre verejné priestory a jednoducho sa čistí.

 • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

  Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

 • HDMI vstup

  HDMI poskytuje nekomprimované digitálne prepojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku. Bezchybný obraz dosahuje vďaka eliminácii akejkoľvek konverzie do analógového signálu. Vďaka neredukovanému signálu sa dosiahne menej blikania a čistejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. HDMI vstup je spätne plne kompatibilný s DVI zdrojmi, vrátane digitálneho zvuku. HDMI používa ochranu kopírovania HDCP.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Nezávislé od softvéru

  Naše dotykové obrazovky sú nezávislé od softvéru a fungujú s väčšinou komerčne dostupných programov pre dotykové obrazovky, vrátane systémov Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Obrazovku pripojíte cez port USB k počítaču alebo notebooku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať