Nepopísané

  LCD monitor

  Viac interakcie s publikom

  Pomocou displeja BDL4251VM/04 môžete svojmu publiku prezentovať dôležité informácie alebo marketingové posolstvá v úžasnej kvalite. Vďaka interaktívnej dotykovej obrazovke môžete zákazníka zaujať viac, ako kedykoľvek predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

LCD monitor

107 cm (42”), multimédiá, Full HD BDT4251VM/06 Nájsť podobné výrobky

Viac interakcie s publikom

so 107 cm/42" dotykovým displejom LCD

 • HDMI vstup pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI vstup pre plné digitálne pripojenie s vysok. rozl. v 1 kábli

  HDMI vytvára nekomprimované digitálne prepojenie RGB od zdroja signálu na obrazovku. Bezchybný obraz dosahuje vďaka eliminácii akejkoľvek konverzie do analógového signálu. Vďaka neredukovanému signálu sa získava znížené blikanie a čistejší obraz. HDMI inteligentne komunikuje so zdrojovým zariadením v najvyššom výstupnom rozlíšení. HDMI vstup je spätne plne kompatibilný s DVI zdrojmi vrátane digitálneho zvuku. HDMI používa HDCP ochranu kopírovania.

 • Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Určený na prevádzku 24 h. denne 7 dní v týždni

  Keďže biznis nikdy nespí, naše reklamno-informačné displeje sú určené na použite 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S využitím prvotriednych komponentov, ktoré zaistia vyššiu kvalitu, sa môžete spoľahnúť na tento rad modelov a dosiahnuť tak nepretržitú spoľahlivosť.

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • Jas sa nastavuje automaticky podľa okolitých podmienok

  Úprava nastavení displeja tak, aby zodpovedali okolitému svetlu bez zásahu používateľa.

 • Funkcia zlepšenej ochrany proti zvyškovému obrazu

  Statické obrazy nechané na obrazovke počas dlhších časových období môžu na displejoch LCD zanechať „duchov“ alebo tzv. efekt zvyškového obrazu. Aj napriek tomu, že vznik zvyškového obrazu na LCD displejoch nie je trvalý, môžete tomu zabrániť, a to hlavne na miestach, kde sa obsah zobrazuje 24 hodín denne a 7 dní v týždni.

 • Vysoký jas umožňuje čistejší obraz

  Vďaka 700 nitovému panelu si aj na miestach s vyšším okolitým jasom môžete vychutnať čistejší obraz. Vaše publikum si na miestach, ktoré nie sú na priamom slnečnom svetle, ale sú jasnejšie ako priemer, môže vychutnať obraz vyššej kvality pre ešte lepší divácky zážitok.

 • 4 dotykové body

  4 dotykové body vám poskytnú vyššiu mieru interaktivity. Sú ideálne v prípadoch, keď chcú vašu aplikáciu používať súčasne viacerí používatelia. 4 dotykové body predstavujú mimoriadne cenovo úsporné riešenie.

 • Optické infračervené spojenie IR Touch

  Vďaka neviditeľnej infračervenej mriežke na povrchu obrazovky si môžete vychutnať úžasnú presnosť a rýchle doby odozvy, či už ide o dotyk prstom, rukavicou alebo perom. A žiadne „obrazové zvyšky po dotyku“ na obrazovke.

 • Optické snímanie dotyku

  Vďaka 4 kamerám, po jednej v každom rohu displeja, si môžete byť istí vynikajúcou presnosťou a rýchlym optickým snímaním dotykov, pri ktorom nie je potrebný žiadny fyzický prítlak. Dotyková obrazovka ponúka rýchlu odozvu a požadovanú úroveň presnosti, či už s holým prstom, prstom v rukavici či dokonca 4 mm dotykovým perom.

 • Kompatibilné so všetkými hlavnými operačnými systémami

  Naše dotykové displeje sú nezávislé od softvéru a podporujú operačné systémy Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Mac OS a Linux.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať