Nepopísané

  Dotykový stĺpový panel LCD do vonkajších priestorov

  Viac interakcie s publikom vo vonkajších priestoroch

  Prezentujte svojmu publiku dôležité informácie alebo marketingové posolstvá v úžasnej kvalite. Vďaka interaktívnej dotykovej obrazovke dokážete zákazníka zaujať ešte viac, ako kedykoľvek predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dotykový stĺpový panel LCD do vonkajších priestorov

117 cm (46”), multimédiá, Full HD BDT4651TO/02 Nájsť podobné výrobky

Viac interakcie s publikom vo vonkajších priestoroch

vďaka viacdotykovému stĺpovému panelu do vonkajších priestorov

 • 2 dotykové body

  Využite interaktívne funkcie viacdotykového ovládania. Tento monitor prináša výhody robustnejšej obrazovky v spojení s viacdotykovými ovládacími gestami, vďaka čomu dokáže používať všestrannejší softvér na dotykové ovládanie.

 • Kapacitná dotyková obrazovka

  Táto kapacitná dotyková obrazovka používa 5-mm tvrdené sklo. Preto je ideálna pre verejné priestory a jednoducho sa čistí.

 • Odolný voči akémukoľvek počasiu

  Stĺpový panel do vonkajších priestorov predstavuje ideálny nástroj na verejné reklamno-informačné zobrazenie. Pozvite svojich zákazníkov do svojho obchodu alebo im ukážte cestu. Displej odolný voči akémukoľvek počasiu bezpečne uzavrie a ochráni všetko vybavenie. Integrované chladenie, ventilácia a ohrievanie umožňujú použitie v akomkoľvek podnebí.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Nezávislé od softvéru

  Naše dotykové obrazovky sú nezávislé od softvéru a fungujú s väčšinou komerčne dostupných programov pre dotykové obrazovky, vrátane systémov Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Obrazovku pripojíte cez port USB k počítaču alebo notebooku.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať