Nepopísané

  Dotykový displej Multi-Touch

  Viac interakcie s publikom

  Prezentujte svojmu publiku dôležité informácie alebo marketingové posolstvá v úžasnej kvalite. Vďaka interaktívnej dotykovej obrazovke dokážete zákazníka zaujať ešte viac, ako kedykoľvek predtým. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Signage Solutions Dotykový displej Multi-Touch

55" (140 cm), LED podsvietenie okrajov, Full HD BDT5551EH/02 Nájsť podobné výrobky

Viac interakcie s publikom

s dotykovým 140 cm (55") displejom LED

 • LCD displej s Full HD, 1 920 x 1 080p

  Tento displej má rozlíšenie, ktoré sa označuje ako Full HD. Vďaka najmodernejšej technológii LCD obrazoviek má plné vysoké rozlíšenie 1080 progresívnych riadkov, každý s 1920 bodmi. Tým dosahuje tú najvyššiu možnú kvalitu obrazu pre vstupné signály HD s až 1080 riadkami. Vytvára skvelý obraz bez kmitania s progresívnym riadkovaním, ktorý má optimálny jas a nádherné farby. Tento sýty a ostrý obraz vám poskytne dokonalý zážitok z pozerania.

 • LED podsvietenie okrajov

  Vyskúšajte rovnomerný rozptyl svetla s prelomovou technológiou LED. Biele diódy LED (svetelné diódy) sú rozmiestnené okolo rámu panela a vytvárajú tak rovnomernejšie šírenie svetla. Výsledkom je nižšia spotreba energie, menej tepla, ktoré teba odvádzať, a hodnoverný a jednoliaty farebný rozsah.

 • Dizajn s úzkym rámikom pre štýlový vzhľad

  Dizajn s úzkym rámikom dodá informačnému displeju štýlový vzhľad a ten úhľadne zapadne do takmer každého prostredia. Vďaka nemu môžete displej jednoducho integrovať do akéhokoľvek interiéru alebo aplikácie.

 • Optická dotyková technológia pre lepšiu interakciu s používateľmi

  Vďaka integrovanej optickej dotykovej obrazovke máte teraz k dispozícii úplne novú úroveň interakcie. Snímače na okraji obrazovky zaručia dokonalú čistotu, pričom umožnia používať viacdotykové ovládanie, čím otvárajú bohaté možnosti pre nové interaktívne aplikácie.

 • 2 dotykové body súčasne

  Vynikajúca funkčnosť vďaka 2 dotykovým bodom na dotykovom displeji súčasne. Väčšia flexibilita a optimálny výkon v spojení s vynikajúcimi možnosťami použitia. Výsledkom je absolútna špička v oblasti interakcie s používateľom.

 • Podpora pripojenia Plug-and-Play cez USB

  Jednoducho pripojte displej k mediálnemu prehrávaču cez USB a funkcia dotykového ovládania bude automaticky rozpoznaná. Konektor USB podporuje štandard HID, vďaka čomu môžete zariadenie naozaj využívať ihneď po pripojení.

 • Systém SmartPower na úsporu energie

  Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

 • Zásuvka štandardu Open Pluggable Specification

  Zásuvka štandardu Open Pluggable Specification (OPS), vyvinutá pre digitálne reklamno-informačné zobrazenie, zaručuje úplne bezproblémovú zmenu alebo inováciu multimediálneho prehrávača. Stačí pripojiť multimediálny prehrávač k displeju – a môžete začať. Bez ohľadu na to, či máte prehrávač základnej, strednej alebo high-end triedy, OPS je plne kompatibilná a zabezpečí vám nižšie celkové prevádzkové náklady (TCO) po dlhšiu dobu.

 • Inteligentný nástavec v zadnom kryte na vloženie malého PC

  Profesionálne počítače sú súčasťou väčšiny inštalácií verejného reklamno-informačného zobrazovania. Pomerne často zväčšujú hrúbku informačného displeja a prinášajú komplikované umiestnenie káblov. Preto sme tento displej navrhli s inteligentným nástavcom v zadnom kryte, ktorý je ideálny na integráciu profesionálneho počítača s malým rozmerovým formátom. Okrem toho systém na usporiadanie káblov ponúka skvelé riešenie, vďaka ktorému budú vaše káble usporiadané a profesionálne zorganizované.

 • Kompatibilné so všetkými hlavnými operačnými systémami

  Naše dotykové displeje sú nezávislé od softvéru a podporujú operačné systémy Windows 8, Windows 7, Vista, XP, Mac OS a Linux.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať