Dotykový stĺpový panel LCD do vnútorných priestorov

  • Viac interakcie s publikom

    Dotykový stĺpový panel LCD do vnútorných priestorov

    BDT5571TI/06 Nájsť podobné výrobky

    Prezentujte svojmu publiku dôležité informácie alebo marketingové posolstvá v úžasnej kvalite. Vďaka interaktívnej dotykovej obrazovke dokážete zákazníka zaujať ešte viac, ako kedykoľvek predtým.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Viac interakcie s publikom

vďaka dotykovému stĺpovému panelu pre viacerých používateľov

  • Skutočný viacdotykový displej so 6 simultánnymi dotykovými bodmi

    Vychutnajte si interaktívnejšie používanie s až 6 dotykovými bodmi súčasne. Táto technológia je veľmi vhodná, ak vašu aplikáciu používa naraz viac ako jeden používateľ. 6 dotykových bodov ponúka mimoriadne cenovo výhodné riešenie.

  • Spĺňa normy RoHS na ochranu životného prostredia

    Displeje spoločnosti Philips sú navrhnuté a vyrobené v súlade s prísnymi normami Restriction of Hazardous Substances (RoHS), ktoré obmedzujú používanie olova a ďalších toxických látok, ktoré by mohli poškodiť životné prostredie.

  • Infračervená dotyková technológia

    Vďaka neviditeľnej infračervenej mriežke na povrchu obrazovky si môžete vychutnať úžasnú presnosť a rýchle časy odozvy, či už ide o dotyk prstom, rukavicou alebo perom. A žiadne „obrazové zvyšky po dotyku“ na obrazovke.

  • Dizajn s úzkym rámikom pre štýlový vzhľad

    Dizajn s úzkym rámikom dodá dotykovej obrazovke štýlový vzhľad a tá úhľadne zapadne do takmer každého prostredia.

  • Systém SmartPower na úsporu energie

    Intenzita podsvietenia môže byť regulovaná a prednastavená systémom, vďaka čomu je možné znížiť spotrebu energie až o 50 %, čím sa výrazne znížia náklady na energiu.

  • Nezávislé od softvéru

    Naše dotykové obrazovky sú nezávislé od softvéru a fungujú s väčšinou komerčne dostupných programov pre dotykové obrazovky, vrátane systémov Windows XP/7 a Mac OS, Omnitapps – BMT1909/00. Obrazovku pripojíte cez port USB k počítaču alebo notebooku.

  • Snímač teploty meria stav správnej funkcie

    Táto dotyková obrazovka pre viacerých používateľov je vybavená snímačom teploty na monitorovanie interného stavu správnej funkcie. V prípade, že interná teplota prekročí predvolenú hodnotu, automaticky sa aktivujú dva vstavané ventilátory a ochladia displej na normálnu teplotu.

  • Stĺpový panel

    Stĺpový panel je určený na použitie v interiéri a obsahuje pevný kryt, ktorý možno uzamknúť na ochranu vnútorných súčastí.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať