DryCare

  Pro Sušič vlasov

  Stvorený pre výkon, navrhnutý so štýlom

  Sušič vlasov DryCare Pro AC od spoločnosti Philips s motorom na striedavý prúd zabezpečuje rýchlosť vzduchu až 95 km/h, čím zaručuje rýchle a profesionálne výsledky. Vďaka nízkej hmotnosti sa sušič vlasov ľahko ovláda a prispieva k pohodlnému sušeniu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DryCare Pro Sušič vlasov

2200 W, Motor na striedavý prúd, 95 km/h BHD176/00 Nájsť podobné výrobky

Stvorený pre výkon, navrhnutý so štýlom

 • Ionizátor pre lesklý a hladký účes bez strapatenia

  Ionizátor pre lesklý a hladký účes bez strapatenia

  Ionizátor umožní sušenie bez vzniku statickej elektriny. Záporne nabité ióny zabránia vzniku statickej elektriny, formujú vlasy a vyhladzujú ich kutikuly, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • Malá hmotnosť

  Malá hmotnosť

  Sušič vlasov Philips DryCare Pro má ľahší a kompaktnejší dizajn a umožňuje pohodlnejšie používanie. Rukoväť má navyše ergonomický tvar na ešte lepšie uchopenie a držanie.

 • Dávka studeného vzduchu, prúd studeného vzduchu na fixáciu účesu

  Dávka studeného vzduchu, prúd studeného vzduchu na fixáciu účesu

  Nenahraditeľná profesionálna funkcia vo forme tlačidla Cold Shot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu.

 • Rýchle sušenie, výkonný AC motor

  Rýchle sušenie, výkonný AC motor

  Sušič vlasov Philips DryCare Pro 2200 W má vysoko výkonný motor na striedavý prúd vyvinutý pre profesionálov. Vytvára prúd vzduchu s rýchlosťou až 95 km/h na účinné a rýchle dosiahnutie výsledkov.

 • Objemový difuzér zväčší objem na vytváranie kučeravých a pružných účesov

  Objemový difuzér zväčší objem na vytváranie kučeravých a pružných účesov

  Objemový difuzér rozptyľuje prúdenie vzduchu na väčšie množstvo vlasov, vďaka čomu vytvára výraznejší objem a redukuje strapatenie pri sušení. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, držte difuzér v blízkosti temena a zátylku. Jemné výstupky difuzéra vytvoria objem, maximalizujú hustotu, pružnosť a ideálny tvar kučier.

 • 2200 W vysokého výkonu na rýchle sušenie

  2200 W vysokého výkonu na rýchle sušenie

  Sušič vlasov DryCare Pro má rýchly vysoko účinný prúd vzduchu vďaka výkonu 2200 W na profesionálne sušenie a štýlové výsledky.

 • Nastavenie teploty ThermoProtect

  Nastavenie teploty ThermoProtect

  Nastavenie ThermoProtect poskytuje optimálnu teplotu na sušenie vlasov a zvýšenú ochranu pred ich prehrievaním. Pomocou rovnako výkonného prúdu vzduchu teraz dosiahnete najlepšie výsledky šetrnejším spôsobom.

 • Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Vďaka jednoduchému nastaveniu a ovládaniu tepla a rýchlosti vytvárajte dokonalý účes. Vyberte si z 3 nastavení teploty a 2 nastavení rýchlosti na dosiahnutie presného sušenia a tvarovania účesu.

 • 7 mm koncentrátor na tvarovanie pre dokonalé účesy

  7 mm koncentrátor na tvarovanie pre dokonalé účesy

  Hubica s otvorom šírky 7 mm sústreďuje prúd vzduchu pre presné tvarovanie v konkrétnych oblastiach. Ideálny nadstavec na česanie a súčasné sušenie a tvarovanie účesu.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať