DryCare

  Pro Sušič vlasov

  Vysoký výkon, dokonalý lesk

  Sušič vlasov Philips DryCare Pro AC obsahuje nový elektromotor na striedavý prúd, ktorý dokáže vygenerovať rýchlosť vzduchu až 105 km/h, vďaka čomu získate rýchle a profesionálne výsledky. Keďže dokáže vyprodukovať 4-násobné množstvo iónov v porovnaní s inými modelmi Philips, výsledkom budú lesklejšie a výborne vyzerajúce vlasy. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DryCare Pro Sušič vlasov

2300 W, Motor na striedavý prúd, 105 km/h BHD177/00 Nájsť podobné výrobky

Vysoký výkon, dokonalý lesk

so 4-násobným množstvom iónov

 • 4-násobne viac iónov na dosiahnutie mimoriadneho lesku

  4-násobne viac iónov na dosiahnutie mimoriadneho lesku

  Doprajte vlasom výnimočný vzhľad pomocou ionizačnej úpravy. Tento sušič vlasov vytvára až 4­krát viac záporne nabitých iónov v porovnaní s ostatnými sušičmi vlasov značky Philips. Výsledkom sú dokonale lesklé a hladké vlasy. Doprajte im lesk!

 • 7 mm koncentrátor na tvarovanie pre dokonalé účesy

  7 mm koncentrátor na tvarovanie pre dokonalé účesy

  Hubica s otvorom šírky 7 mm sústreďuje prúd vzduchu pre presné tvarovanie v konkrétnych oblastiach. Ideálny nadstavec na česanie a súčasné sušenie a tvarovanie účesu.

 • Stlačte a uvoľnite tlačidlo pre studený vzduch na zafixovanie účesu

  Stlačte a uvoľnite tlačidlo pre studený vzduch na zafixovanie účesu

  Nevyhnutná profesionálna funkcia v podobe tohto nového stláčacieho a uvoľňovacieho tlačidla pre studený vzduch, ktoré netreba neustále stláčať, aby bolo možné ho použiť. Poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu na zafixovanie účesu po dokončení tvarovania.

 • Rýchle sušenie, výkonný AC motor

  Rýchle sušenie, výkonný AC motor

  Sušič vlasov Philips DryCare Pro 2300W má vysokovýkonný motor na striedavý prúd vyvinutý pre profesionálov. Motor na striedavý prúd vytvára prúd vzduchu s rýchlosťou až 105 km/h pre účinné a rýchle dosiahnutie výsledkov.

 • 2300 W vysokého výkonu na rýchle sušenie

  2300 W vysokého výkonu na rýchle sušenie

  Sušič vlasov DryCare Pro má rýchly vysokovýkonný prúd vzduchu vďaka výkonu 2 300 W na profesionálne sušenie a štýlové výsledky.

 • Nastavenie teploty ThermoProtect

  Nastavenie teploty ThermoProtect

  Nastavenie ThermoProtect poskytuje optimálnu teplotu na sušenie vlasov a zvýšenú ochranu pred ich prehrievaním. Pomocou rovnako výkonného prúdu vzduchu teraz dosiahnete najlepšie výsledky šetrnejším spôsobom.

 • Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Vďaka jednoduchému nastaveniu a ovládaniu tepla a rýchlosti vytvárajte dokonalý účes. Vyberte si z 3 nastavení teploty a 2 nastavení rýchlosti na dosiahnutie presného sušenia a tvarovania účesu.

 • Objemový difuzér zväčší objem na vytváranie kučeravých a pružných účesov

  Objemový difuzér zväčší objem na vytváranie kučeravých a pružných účesov

  Objemový difuzér rozptyľuje prúdenie vzduchu na väčšie množstvo vlasov, vďaka čomu vytvára výraznejší objem a redukuje strapatenie pri sušení. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, držte difuzér v blízkosti temena a zátylku. Jemné výstupky difuzéra vytvoria objem, maximalizujú hustotu, pružnosť a ideálny tvar kučier.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať