Zvuk a obraz
Domáce audio
Reproduktory k počítaču
Bezdrôtové štúdiové reproduktory Bluetooth® s kompresiou aptX

bezdrôtové štúdiové reproduktory

Bluetooth® aptX, Digitálny vstup, analógový vstup, max. 100 W BTS5000W/10 Nájsť podobné výrobky
 • Prehrajte všetko a poriadne nahlas

  bezdrôtové štúdiové reproduktory

  BTS5000W/10 Nájsť podobné výrobky

  Zažite masívny zvuk s vysokou úrovňou vernosti vďaka týmto 100 W štúdiovým reproduktorom a užite si vynikajúcu reprodukciu basov. Bezdrôtovo prehrávajte hudbu pomocou technológie Bluetooth® s kompresiou aptX® a AAC. A to všetko na zariadení s kompaktným dizajnom. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 149,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prehrajte všetko a poriadne nahlas

 • Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém reproduktorov Bass Reflex poskytuje výkonnejšie a hlbšie basy

  Systém repr. Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Odlišuje sa od bežného systému reproduktorov dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie. Systém funguje prostredníctvom rezonancie zvuku do kruhového basového otvoru, ktorý vibruje ako bežný reproduktor. Systém kombinovaný s odozvou reproduktoru rozširuje celkovo nízku frekvenciu zvukov a vytvára celkom nový rozmer hlbokých basov.

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Váš reproduktor podporuje bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth. Vďaka tomu si môžete vychutnať svoje obľúbené skladby zo zariadení s podporou Bluetooth vo vysokej kvalite a bezdrôtovo.

 • Ovládanie výšok a basov nastavuje vysoké a nízke tóny

  Výšky a basy sú vlastnosti ekvalizéra, ktoré ovládajú vysoké a nízke frekvencie úrovní zvuku. Výšky regulujú zosilnenie vysokých tónov v hudbe, zatiaľ čo basy ovládajú úroveň zosilnenia nízkych tónov. Použitím klávesov so šípkami nahor a nadol môže počúvajúci pohodlne pridať alebo ubrať dôraz na nízke alebo vysoké tóny alebo nechať soprán či basy bezo zmeny a prehrávať hudbu podľa pôvodne nahraných nastavení. Výšky a ovládanie basov umožňujú počúvať hudbu tak, ako ju máte radi.

 • Kompaktný dizajn je vhodný kamkoľvek a pre ľubovoľný životný štýl

  Kompaktný dizajn je vhodný pre každý priestor a životný štýl. Kompaktná zostava sa vďaka svojmu elegantnému dizajnu a veľkosti hodí do každej miestnosti.

 • Prenos hudby s vernou reprodukciou zvuku cez rozhranie Bluetooth® (aptX® a AAC)

  Prenos hudby cez Bluetooth® dosiahol vďaka tejto pokrokovej technológii novú úroveň. Štandardný zvuk cez Bluetooth® používa kodek SBC, ktorý je určený na základný prenos zvuku, a preto sú z neho poslucháči často sklamaní. Reproduktor Philips je však vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth® (aptX® a AAC) s vernou reprodukciou, vďaka čomu produkuje bohatý, plný a krištáľovo čistý zvuk. Keďže táto technológia je kompatibilná s najnovšími smartfónmi a tabletmi Android™ a Apple iOS, Philips vám konečne prináša kvalitu zvuku, akú očakávate. Bezdrôtovo prenášaná hudba doposiaľ nikdy neznela tak dobre.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať