Bezdrôtový adaptér pre notebook

  Sloboda so službami siete

  Bezdrôtový adaptér CPWNA100 pre notebook integruje notebook do vašej pripojenej domácej siete rýchlosťou maximálne 108 Mb/s.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Sloboda so službami siete

Rozšírte svoju bezdrôtovú sieť

 • Softvér pomôže nainštalovať zariadenie za 3 minúty

  Sprievodca inštaláciou postupuje krok za krokom a umožní i neskúsenému používateľovi PC nainštalovať vysoko komplexné vybavenie

 • Pripojí sa k ľubovoľnému WiFi zariad.

  Certifikácia Wi-Fi zaistí, že môžete komunikovať so všetkými ostatnými produktmi Wi-Fi. Priemyselné štandardy vytvára komisia Wi-Fi, ktorú tvoria zástupcovia spoločností Philips, Microsoft, IBM, Dell a iných.

 • Vysoká úroveň ochrany a bezpečnosti

  Bezdrôtová bezpečnosť, ktorú poskytuje Wi-Fi. Na ochranu bezdrôtových dát môže v niektorých prípadoch stačiť WAP, WEP, alebo Tkip. WEP je dostupný v 40-bitovom (alebo 64-bitovom) alebo v 108-bitovom (alebo 128-bitovom) šifrovacom režime. 108-bitové kódovanie poskytuje dlhší algoritmus a jeho dekódovanie trvá dlhšie, takže môže poskytovať vyššiu úroveň bezpečnosti ako základné 40-bitové (64-bit) šifrovanie.

 • Bezdrôtová RF komunikácia podľa otvorenej normy IEEE802.11

  Norma WiFi zabezpečuje bezdrôtový prenos medzi PC, periférnymi zariadeniami PC a audio/video príslušenstvom, ktoré je umiestnené v inej miestnosti.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať