Reproduktory Zenit pre domáce kino

  Poddajte sa vzhľadu a pocitu Zen

  Poddajte sa čistej jednoduchosti reproduktorov Philips Zenit pre domáce kino a vychutnávajte si prirodzený vyvážený zvuk z konštrukcie z moderných autentických materiálov. Inteligentná správa káblov a bezdrôtový subwoofer poskytnú neprekonateľný zážitok bez rušenia z neporiadku. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Reproduktory Zenit pre domáce kino

3.1-kanálový bezdrôtový subwoofer, Bluetooth® a NFC, HDMI 4K-2K CSS5330G/12 Nájsť podobné výrobky

Poddajte sa vzhľadu a pocitu Zen

Bez káblov a neporiadku

 • HDMI 4K2K prechod pre zábavu v ultravysokom rozlíšení HD

  HDMI 4K2K prechod pre zábavu v ultravysokom rozlíšení HD

  HDMI 4K2K zahŕňa štandard HDMI 1.4. Tým pridáva podporu pre videá v ultra vysokom rozlíšení (UHD). V súčasnosti to zodpovedá 4K, čo predstavuje pri najvyšších hodnotách šírku 4096 pixelov a výšku 2160 pixelov alebo štvornásobok veľkosti štandardného zobrazenia 1080p s vysokým rozlíšením HD. Tento termín zahŕňa mierne nižšie rozlíšenie 4K v šírke 3840 pixelov a výške 2160 pixelov. Oba formáty sú podporované cez štandard HDMI 1.4. Zobrazenia 4K vám domov prinášajú vysokokvalitný systém domáceho kina, ktorý sa používa v mnohých komerčných kinosálach. Aby reproduktory prežili aj v budúcnosti, tento štandard sme integrovali do vývoja televízorov 4K.

 • Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Jednodotykové párovanie cez Bluetooth pre smartfóny s technológiou NFC

  Zariadenia Bluetooth môžete párovať jediným dotykom vďaka technológii (NFC – Near Field Communication). Stačí priložiť smartfón alebo tablet s funkciou NFC na oblasť NFC reproduktora, čím sa zapne reproduktor a spustí sa párovanie Bluetooth a prenos hudby.

 • Priestorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Priestorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Vstavaný dekóder Dolby Digital eliminuje potrebu externého dekódera spracovaním všetkých šiestich kanálov zvukovej informácie, poskytuje zážitok z priestorového zvuku a až šokujúco prirodzené prostredie a dynamickú realitu. Dolby ProLogic II poskytuje päť kanálov priestorového spracovania z akéhokoľvek stereofónneho zdroja.

 • Bezdrôtový prúdový prenos z vašich hudobných zariadení cez Bluetooth

  Bezdrôtový prúdový prenos z vašich hudobných zariadení cez Bluetooth
 • Reproduktory MTM poskytujú silný a verne reprodukovaný zvuk

  Konfigurácia MTM (Midwoofer-tweeter-midwoofer – stredový reproduktor – výškový reproduktor – stredový reproduktor) v hlavnom reproduktore aj v satelitných reproduktoroch poskytuje hlasný a prirodzene reprodukovaný zvuk bez ohľadu na polohu počúvajúceho. Môžete si vždy vychutnávať krištáľovo čistý zvuk bez skreslenia bez ohľadu na to, kde sedíte.

 • Reflektor v podstavci subwoofera emituje zvuk plynule

  Reflektor v podstavci s kupolovým tvarom zosilňuje a prehlbuje zvuk, ktorý sa plynule šíri v 360-stupňovom okruhu. Tento dizajn taktiež zabraňuje efektu tlmenia, ak je subwoofer umiestnený na koberci.

 • Povrch z pravého dreva pre moderný interiér

  Povrch z pravého dreva pre moderný interiér

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať