Bezdrôtový telefón

  Dômyselná elegancia

  Tento mimoriadne elegantný bezdrôtový telefón pýšiaci sa moderným dizajnom a špičkovou povrchovou úpravou ponúka veľký displej, pokovované klávesy a krištáľovo čistý zvuk. Fantastický štýl a funkcie z neho robia vášho ideálneho komunikačného spoločníka. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 34,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrôtový telefón

4, 6 cm displej/s bielym podsvietením, Slúchadlo s hlasitým odposluchom D4501W/53 Nájsť podobné výrobky

Dômyselná elegancia

 • Identifikácia volajúceho – vždy viete, kto volá*

  Identifikácia volajúceho – vždy viete, kto volá*

  Niekedy môže byť vhodné vedieť, kto volá, ešte pred tým, ako zdvihnete. A naša funkcia identifikácie volajúceho vám pomôže zistiť, kto je na druhej strane linky.

 • Nízke vyžarovanie a spotreba energie

  Nízke vyžarovanie a spotreba energie

  Telefóny značky Philips sú energeticky úsporné a navrhnuté s ohľadom na životné prostredie.

 • Samostatné slúchadlo s reproduktorom na jednoduché hovory bez použitia rúk

  Samostatné slúchadlo s reproduktorom na jednoduché hovory bez použitia rúk

  Režim bez použitia rúk využíva vstavaný reproduktor hlasného odposluchu, ktorý zosilní hlas volajúceho, čím vám umožní hovoriť a počúvať počas hovoru bez toho, aby ste museli držať telefón pri uchu. Toto je veľmi užitočné hlavne vtedy, ak chcete hovor zdieľať s druhými alebo jednoducho vykonávať viac vecí naraz.

 • HQ-Sound: zvuková technika vysokej kvality prináša vynikajúci zvuk

  HQ-Sound: zvuková technika vysokej kvality prináša vynikajúci zvuk

  Bezdrôtové telefóny Philips s technológiou HQ-Sound: Staviame na desaťročiach skúseností a prelomových inovácií, vďaka ktorým vyvíjame zvukové produkty triedy Hi-Fi a špičkové slúchadlá, takže naše telefóny DECT poskytujú vynikajúcu čistotu hlasu. V oblasti zlepšovania kvality zvuku mysleli naši zvukoví technici a architekti skutočne na všetko – komponenty vysokej kvality, digitálne spracovanie signálu, rozsiahle testovanie a jemné dolaďovanie. Výsledný zvuk je detailný, jemný a autentický. Zvuk je taký kvalitný a prirodzený, že máte pocit, ako by ste boli osobne na mieste.

 • Nastavenia ochrany súkromia: odmietanie hovorov, tichý režim, blokovanie hovorov

  Nastavenia ochrany súkromia: odmietanie hovorov, tichý režim, blokovanie hovorov

  Čierna listina zabráni prijímaniu hovorov z konkrétnych čísel alebo čísel začínajúcich na určité číslice a ochráni pred neželanými hovormi. Môžete zablokovať 4 skupiny čísel. Každá množina čísel môže obsahovať 1 až 24 číslic. Ak prichádza hovor z čísla začínajúceho jedným z týchto čísel alebo z jedného zo 4 zablokovaných účastníckych čísel, telefón nezazvoní. Pre tichý režim môžete vypnúť zvonenia na určité hodiny a vychutnávať si pokoj od telefónu. Vďaka funkcii blokovania hovorov môžete predísť prekvapeniam v podobe vysokých účtov za telefón, a to tak, že zablokujete volania na konkrétne čísla začínajúce na určité číslice.

 • Profily MySound, ktoré splnia vaše zvukové preferencie

  Profily MySound, ktoré splnia vaše zvukové preferencie

  Vnímanie zvuku je subjektívne a každému pri počúvaní vyhovuje niečo iné. Profily MySound prinášajú do konverzácie prejav osobnosti, lebo umožňujú zvoliť taký zvukový profil, ktorý najlepšie vyhovie vašim zvukovým preferenciám: Jasný – hlasy budú znieť jasnejšie a čistejšie, Jemný – priateľskejšie, mäkšie tóny, Teplý – hlasy budú znieť prívetivo a vrúcne.

 • Položky s dvoma poľami na priradenie 2 čísel k jednému kontaktu

  Položky s dvoma poľami na priradenie 2 čísel k jednému kontaktu

  V dnešnej dobe má väčšina ľudí v adresári kontakty s viacerými číslami. Náš zoznam kontaktov umožňuje jednoduchú správu kontaktov. Jednoducho si uložte dve ľubovoľné telefónne čísla, máte na výber tri rôzne políčka: číslo domov, číslo do práce alebo mobil.

 • Podsvietenie klávesnice umožňuje rýchly prístup aj v tmavej miestnosti

  Podsvietenie klávesnice umožňuje rýchly prístup aj v tmavej miestnosti

  Jemné biele podsvietenie zvyšuje čitateľnosť tlačidiel pri slabom svetle a v noci.

 • Až 16 hodín hovoru na jedno nabitie

  Až 16 hodín hovoru na jedno nabitie
 • 4,6 cm (1,8") grafický displej s vysokým kontrastom

  4,6 cm (1,8") grafický displej s vysokým kontrastom
Zobraziť všetky špecifikácie
 • *Táto funkcia vyžaduje dodatočné predplatenie služby Identifikácia volajúceho. Bližšie informácie získate u svojho miestneho sieťového operátora.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať